Alcatel 1T Tablet 7
Alcatel 1T Tablet 7
Alcatel 1T Tablet 7
Alcatel 1T Tablet 7

Alcatel 1T Tablet 7'' - 16GB - Wi-Fi - Siyah (PZRYN00000003)

Marka : Alcatel
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)

(Alcatel Türkiye Garantili)

Alcatel 1T 1/16 GB 7" Tablet Siyah

 

 

Hafif ve Hızlı

Oldukça hafif ve minimal bir tasarımı vardır. Siyah rengi sayesinde gayet şık bir görünümü bulunur. Hızlı ve akıcı bir kullanım için gerekli ekipmanlarla donatılmıştır. Güncel tüm uygulamayı indirip kurmak mümkündür.

Filmler İçin İdeal

7 inçlik ekranıyla film ve video izlemek içi gayet uygundur. İstenilen uygulamalardan en son filmleri ve videoları izlemek için Wi-Fi bağlantısı bulunmaktadır. 245 gram ağırlığındadır ve çantalara rahatlıkla sığar. İnce yapısıyla dikkat çeker.

 

Tatmin Edici Bir Pil

2580 mAh’lık bataryası sayesinde gün içinde sizi yarı yolda bırakmaz. İçindeki ekipmanlarla uyumlu olan pili uzun süre boyunca sizi götürür. 7 saatlik aralıksız kullanım imkanı sayesinde dilediğiniz işlemleri kesintisiz yapabilirsiniz.

Çocuk Moduyla Her Şey Yolunda

Çocuklara özel mod ile sadece onlara uygun uygulamalar görünür. Belli bir saat süresi konularak çocukların daha düzenli bir şekilde internete bağlanması sağlanır. Çocukların erişebileceği belirleyebilir ve onları zararlı durumlardan koruyabilirsiniz.

 

Güvendesiniz

Özel geliştirilen panel teknolojisi sayesinde gözlerinizin sağlığını korumak için adımlar atılmıştır. Bu sayede hem gündüz hem de gece kullanımlarında gözleriniz daha rahat edecektir. Ergonomik tasarımı sayesinde elinize doğru bir biçimde oturur ve bu sayede rahat bir kullanım deneyimi sunar.

 

Sınırsız Eğlence

Android vasıtasıyla sizlere sunulan çeşit çeşit uygulama ve oyun sayesinde eğlenceli vakit geçirmek artık oldukça kolay. Çoğuna ücretsiz olarak erişebileceğiniz bu uygulamaları saniyeler içerisinde kurabilirsiniz.