Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A)
Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A)
Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A)
Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A)
Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A)

Apple AirPods 3.Nesil Bluetooth Kulaklık (MME73TU/A) (PZRYN00000008)

Marka : Apple
Fiyat : ₺2.899,00(KDV Dahil)

(Apple Türkiye Garantili)

Apple AirPods 3.Nesil MME73TU/A Bluetooth Kulak İçi Kulaklık


Her Haliye Mükemmel: Apple AirPods Kulaklık

AirPods kulaklığın yepyeni kusursuz tasarımı sayesinde oldukça hafiftir. Kulağa rahat bir şekilde oturan kenarları ile varlığını sadece müzik dinlerken hissedersiniz. Kulağa doğru açıyla yerleşen bu tasarımı ile rahat bir kullanım sunarken sesi kulağınıza çok daha iyi şekilde yönlendiriyor.

Apple AirPods Bluetooth Kulak İçi Kulaklık’ın alt ucunda* yer alan sensörü sayesinde müziği ve gelen aramaları kolayca kontrol edebilmeye olanak tanıyor.
*2. nesil AirPods’a göre %33 daha kısa

Dinamik kafa izleme özelliğe sahip ses teknolojisi ile sesin etrafınızı sarmasını sağlar. Böylece müzik dinlerken veya TV programları ya da filmler izlerken sesi üç boyutlu duymanızı sağlayarak büyüleyici bir dinleme deneyimi garantiliyor. AirPods’daki jiroskoplar ve ivmeölçerler bir arada çalışarak kafa hareketlerinizi takip eder ve sesleri şarkının veya sahne merkezindeymiş gibi duymanızı sağlıyor. İç kısımda yer alan mikrofonlar, duyduğunuz sesi en iyi şekilde algılayarak düşük ve orta aralıktaki frekansları ayarlar, bu sayede her şarkının benzersiz detaylarını ortaya çıkarır.

Daha uzun pil ömrü** sayesinde tek şarj ile daha uzun kullanım olanağı sunan AirPods, 6 saate kadar dinleme süresi ve 4 saate kadar konuşma süresi⁵ sağlıyor. MagSafe özellikli kusursuz MagSafe Şarj Kutusu ile kablosuz olarak kolayca şarj edebilirsiniz.3 Kutui ile kulaklıkları tam şarj ederek toplamda 30 saate kadar dinleme süresinden doyasıya yararlanırsınız. Yalnızca 5 dakika şarj ederek bir sate yakın dinleme⁶ veya konuşma süresi⁷ elde edersiniz.
**2. nesil AirPods’a kıyasla

Suya ve tere dayanıklı olan AirPods ve MagSafe Şarj Kutusu, IPX4 suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Böylece yoğun egzersizlerden yağmurlu ortamlara kadar her koşulda dayanıklılık gösteriyor.³ Her yönüyle sihirli olan Apple AirPods 3.Nesil Kulak İçi Kulaklık, kolay kurulumu ile de öne çıkıyor. Kutusundan çıkardığınız an kullanıma hazırdır ve istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple aygıtlarınızı eşleştirebilir cihazlarınız arasında otomatik olarak geçiş yapabilirsiniz. Siri’nin sahip olduğu ‘Bildirimleri Seslendir’ özelliği ile, bildirimlerinizi AirPods’unuzdan size otomatik olarak dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak, ‘Ses Paylaşımı’ özelliği ile iki çift AirPods üzerinden beğendiğiniz bir şarkıyı veya izlemesini istediğiniz bir TV programını arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

 

Kutunun İçindekiler
AirPods MagSafe Şarj Kutusu Lightning - USB-C Kablosu - Belgeler