Apple iPhone EarPods Lightning Kulak İçi Kablolu Kulaklık (MMTN2TU/A)
Apple iPhone EarPods Lightning Kulak İçi Kablolu Kulaklık (MMTN2TU/A)
Apple iPhone EarPods Lightning Kulak İçi Kablolu Kulaklık (MMTN2TU/A)

Apple iPhone EarPods Lightning Kulak İçi Kablolu Kulaklık (MMTN2TU/A) (PZRYN00000041)

Marka : Apple
Fiyat : ₺369,00(KDV Dahil)

(Apple Türkiye Garantili)

Apple EarPods MMTN2ZM/A Lightning Kulak İçi Kulaklık

 

Şık Tasarım

Daima mükemmel bir performans sunan kulak içi kulaklık ile sizde harikalar yaratabilir ve ayrıcalık sahibi olabilirsiniz. Apple markasının sunduğu kusursuz tasarım ile ses kalitesinden asla ödün vermeden kulanım gerçekleştirebilirsiniz.

 

Dayanıklı Yapı

Oldukça kusursuz bir deneyim sunan kulak içi kulaklık ile daima profesyonel bir hizmetten yararlanmanın keyfini çıkarabilir ve dış koşullara karşı üstün mukavemet sağlayan kulaklığı uzun ömürlü bir biçimde kullanabilirsiniz.

 

Uzun Ömürlü Kullanım

Yenilikçi yapısı ile en son teknolojinin tüm fırsatlarını sunan Apple markası son derece uzun ömürlü bir performans sunan kulak içi kulaklığı ile fark yaratır. Rakiplerini geride bırakacak üstün özellikler kullanıcı dostu bir deneyim oluşturur.


Sıra Dışı Deneyim

Beklentileri daima mükemmel bir biçimde karşılayan kulak içi kulaklık ile sizde harikalar yaratacak ses kalitesine anında sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz her işlemde kulak içi kulaklığı kullanarak ses kalitesini dilediğiniz seviyede kullanabilirsiniz.

 

Sınıfının En İyisi

Disiplinli bir çalışma mekanizmasına sahip donanım harikası ile açık ara sınıfında en kusursuz performansı deneyimleyebilirsiniz. Kusursuz yapısı ile tam aradığınız kaliteyi oldukça ergonomik bir şekilde sunar.

 

Benzersiz Teknoloji

Tüm gün kullanım sağlamış olasınız bile asla ses kalitesinde bir kusur yaşatmayan yenilikçi yapısı size en iyi ve en ayrıcalıklı hizmeti vermek adına yenilikçi bir kalite anlayışı ile çalışır ve en profesyonel hizmeti sağlar.