Apple TV 4K 32 GB 1.Nesil (MQD22TZ/A)
Apple TV 4K 32 GB 1.Nesil (MQD22TZ/A)
Apple TV 4K 32 GB 1.Nesil (MQD22TZ/A)
Apple TV 4K 32 GB 1.Nesil (MQD22TZ/A)

Apple TV 4K 32 GB 1.Nesil (MQD22TZ/A) (PZRYN00000044)

Marka : Apple
Fiyat : ₺4.049,00(KDV Dahil)

(Apple Türkiye Garantili)

 Apple Tv MQD22TZ/A 4K 32 GB Medya Oynatıcı

 

Muhteşem Görüntü Kalitesi

Medya oynatıcının sahip olduğu 4K teknolojisi ile en sevilen film, dizi ve TV programları muhteşem görüntü kalitesi sunmaktadır. Tüm detayları ve en canlı renkleri ile kullanıcısına ayrıcalıklı hizmet sunan medya oynatıcı sayesinde gerçekçi bir deneyim yaşanabilir.

 

Hızlı Performans ile Üstün Yetenek

Medya oynatıcının sahip olduğu A10X Fusion çip sayesinde oyun ve uygulamalar her zamankinden daha yüksek performans sunmaktadır. En hızlı görsellerde bile yüksek kalite sunan medya oynatıcı kişilerin ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir.

 

HD Özellik ile Gelişmiş TV Kullanımı

Ürünün sahip olduğu hız ve kalite ayrıca kolay bir erişimde sunmaktadır. HDMI kablosu, 4K HDR videolar için Dolby Vision uyumludur. Geniş Bant seçenekleri ile kullanıcılar bağlantı şekillerini kendileri belirleyebilir.


 

Yüksek Kalite Geniş Kapasite

Medya oynatıcının sahip olduğu kapasite sayesinde kullanıcılar en sevdiği film ve TV programlarını tekrar izleyebilir. Medya oynatıcı Apple TV 4K ve Apple TV HD ile tam uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

 

Standartların Üzerinde Net Görüntü

Medya oynatıcının sahip olduğu 4K HDR teknolojisi yüksek kalitede dört katlı piksel görüntüleme kalitesi sunmaktadır. Görüntü kalitesinin en iyi şekilde sağlanması için ürünün pixel özellikleri sınıfının en iyi donanımları kullanarak üretilmektedir.

 

3D Ses Deneyimi

Medya oynatıcının sahip olduğu en göz alıcı özelliklerden biriside 3D ses özellik sistemidir. Dolby Atmos özelliği ile mekâna sesi yayarak 360 derece yüksek kalite bir performans sağlanmaktadır.