Apple Watch SE GPS - 44 mm - Siyah (MKQ63TU/A)
Apple Watch SE GPS - 44 mm - Siyah (MKQ63TU/A)
Apple Watch SE GPS - 44 mm - Siyah (MKQ63TU/A)
Apple Watch SE GPS - 44 mm - Siyah (MKQ63TU/A)

Apple Watch SE GPS - 44 mm - Siyah (MKQ63TU/A) (PZRYN00000049)

Marka : Apple
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺6.449,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.699,00(KDV Dahil)

(Apple Türkiye Garantili)


Apple Watch SE 44 MM GPS MKQ53TU/A Akıllı Saat (Apple Türkiye Garantili)

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam tarzınız için size özel olarak tasarlanan ergonomik yapısı ile dikkat çeken oldukça tercih edilen bir saattir. Kalp atış bildirimleri alıp uyku modunuzu takip edebilirsiniz. Hızlı acil çağrı bildirimi ve geçmişe dönük aktivitelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Antrenman ve adımlarınızı ölçen bağlantı kalitesi yüksek bir cihazdır.

Akıllı Saat mesaj, müzik ve telefon araması gibi uygulamaları dijital ekran paneli üzerinden oldukça hızlı ve güvenli bir kullanım deneyimi sunar.

Farklı bir görünüm elde etmek için yeni bir kayış ekleyebilir saat katranını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.


Özel Tasarım

Bütün uygulamaları kişiselleştirerek paylaşma olanağı sunan ileri teknoloji aygıtı bir cihazdır. Akıllı Saat açık retina ekran kalitesi güvenliği sunan gözlerinizi yormadan kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir cihazdır. Yüksek, düşük kalp atış hızı bildirimi alarm modları sağlık güvenliğiniz için özel olarak yapılandırılmıştır.

 

Alarm Kalitesi

Hava durumu, saat, koşu, antrenman, kalp nabız ölçümü, müzik ses kalitesi gibi pek çok uygulamayı oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde analizi ederek bilirim sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Su geçirmezlik özelliği sayesinde su endişesi taşımadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Erişim Gücü

Sesli görüşmelerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde yapmanıza yardım eden, adımsayar özelliği sayesinde aktivitelerinizi takip etmenizi sağlayan kullanıcı dostu bir cihazdır. Forum tutmanıza yardım ederek kısa sürede kilo vermenizi sağlayan, her zaman yanınızda olan teknoloji aygıtı bir saattir.