Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A)
Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A)
Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A)
Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A)
Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A)

Apple Watch Series 7 GPS - 45 mm - Siyah (MKN53TU/A) (PZRYN00000053)

Marka : Apple
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺8.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.499,00(KDV Dahil)

(Apple Türkiye Garantili)

Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Akıllı Saat

Öne çıkan akıllı saat markalarından Apple, Apple Watch Series 7 45 mm akıllı saat ile kullanıcılarının karşısında çıkıyor. Apple Watch 7, yenilikçi sağlık fonksiyonları, antrenmanlarınıza destek olan özellikleri, daha geniş ekranı ve diğer tüm teknolojileriyle bileğinizdeki asistanınız oluyor. Bugüne kadarki en geniş Apple Watch ekranına sahip olma özelliği taşıyan Apple Watch 7, sizinle ilgili tüm bilgileri hafızasına kaydediyor. EKG ölçümünden kandaki oksijene, harcanan kaloriden antrenman süresine kadar tüm bilgiler, Apple Watch 7 akıllı saat üzerinden sorunsuz bir şekilde takip edilebiliyor. Dayanıklılığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz, yepyeni renkleri ve yeniden tasarlanmış kadranıyla dikkatleri üzerine topluyor. Apple Watch 7; ekranı, tasarımı, donanım özellikleri ve daha fazlasıyla hayatınıza teknolojinin en kullanışlı halini dahil etmeyi başarıyor.


Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Ekran ve Tasarım Özellikleri

Apple Watch 7 GPS 45 mm akıllı saat, yeniden tasarlanmış ekranıyla geniş ve sonsuz bir bakış açısını beraberinde getiriyor. Daha büyük ekranlı bu akıllı saat, deneyiminizi de daha başka bir boyuta taşıyor. Geniş ekran sayesinde ekrandaki bilgileri ve içerikleri görmeniz, okumanız kolaylaşıyor. Apple Watch 7’nin ekranı genişletilirken saatin boyutlarında herhangi bir büyüme meydana gelmiyor. Tamamen yeniden tasarlanarak geliştirilen bu ekranda kenarlar %40 oranında inceltiliyor. Bu da neredeyse %50 oranında bir büyüme anlamına geliyor. 45 mm boyutlar, Apple Watch 7’nizi daha geniş ekranla kullanabilmenize olanak tanıyor. Hep açık Retina ekran özelliği ile saatin kaç olduğunu öğrenebilmeniz veya antrenmanınızla ilgili detayları herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan görebilmenize olanak sağlıyor.

İç mekanlarda ekran parlaklığını %70 oranında artıran Apple Watch Series 7 GPS, ayarlamalarını sizin şartlarınıza göre düzenliyor. Apple Watch Series 7 akıllı saatin kusursuz ve kesintisiz tasarımı, bileğinizde modern bir görünüm oluşturuyor. Hafif kavisli tarzıyla ürün, kadran ve kasa arasındaki bütüncüllüğü artırıyor. Kenarlardaki ışık kırılması da modern ve yenilikçi görünümü destekliyor. Apple Watch 7’nin daha büyük ekranından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için düğmeler de yeni bir görünüm kazanıyor. Sistemin tamamındaki düğmeler boyutları sayesinde akıllı saatin kullanımını kolaylaştırıyor. Zamanlayıcı ve hesap makinesi gibi günlük hayatta en çok ihtiyaç duyulan uygulamaları kullanmak da daha pratik bir hale geliyor. Bir bakışta daha fazla detay görebilmeniz için tasarlanan Apple Watch 7, antrenman süreleriniz için tur özelliğini de sunuyor.

Apple Watch Series 7, ekran dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. Üst düzey dayanıklılığa sahip, çatlamaya karşı üst seviye dirençli kristalize cam, IP6X toza dayanıklılık ve WR50 suya dayanıklılık özellikleri, Apple Watch 7’nin sağlamlığını artırıyor. Çalışma şartlarınızın tozlu olması, antrenmanlarınızın su altında gerçekleşmesi Apple Watch 7 ile problem olmaktan çıkıyor.

 

Apple Watch Series 7 Sağlık ve Antrenman Özellikleri

Tam ekranı ve genişliğiyle dikkat çeken Apple Watch Series 7, sunduğu sağlık ve spor antrenmanlarıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yenilikçi sensörler, kanınızdaki oksijenden kalp ritminize kadar her bir detayı teker teker kontrol ediyor ve sizi bilgilendiriyor. Vücudunuzun genel durumu için önemli bir gösterge olan kanınızdaki oksijen düzeyi, Apple Watch 7’de yer alan Kandaki Oksijen uygulaması ile kontrol edilebiliyor. Vücudunuza ulaşan oksijen miktarını ölçen bu özelliği dilerseniz kendiniz kullanabilir, dilerseniz de gece boyunca saatinizin ölçüm yapmasını isteyebilirsiniz.

EKG uygulaması, tek derivasyonlu ve elektrokardiyografiye benzer ölçümler yapabiliyor. Yapılan ölçümler doktorlar tarafından da görülebiliyor. EKG çekmek ve sonuçlara ulaşmak için parmağınızı 30 saniye boyunca Digital Crown’un üzerinde tutmanız yeterli oluyor. Olumsuz durumların neden meydana geldiğini de tahmin eden Apple Watch 7, sizi bilgilendiriyor. Uyku uygulaması, klasik uyku değerlerinizi takip edebilmesinin yanı sıra hayalinizdeki uyku düzenine kavuşabilmeniz için programlamalar yapabilmenize olanak tanıyor. Uyku programı ve yatma zamanı rutininiz, akıllı saat tarafından benimseniyor. Böylece günlük programınıza uymak daha da kolaylaşıyor. Programların yanı sıra Uyku uygulaması, dinlenmeniz sırasındaki solunumunuzu da takip ediyor.Farkındalık uygulaması, kısa bir arayla güne daha motive devam edebimenize imkan tanıyor. Bu uygulamayla stres düzeyinizi azaltabilmek için nefes egzersizleri yapabilir, düşünme özelliğiyle de hedefleriniz için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Onlarca farklı antrenman seçeneği arasından seçim yapabilmenizi sağlayan Apple Watch 7, gün içerisindeki tüm hareketlerinizin en yakın takipçisi oluyor. Sporunuzu yaparken Apple Music uygulamasında bulunan milyonlarca şarkıyı rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Böylece antrenmanlar sırasında müzik dinlemek için telefonunuzu elinize almanıza hiç gerek kalmıyor.

 


Apple Watch Series 7 GPS 45 MM Akıllı Saat Teknik Özellikleri

Ölçümlerinizi, harcadığınız kaloriyi, antrenmanınıza dair tüm detayları geniş ekrandan daha rahat görebilmenize olanak tanıyan Apple Watch Series 7 akıllı saat, yüzerken bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Yürümeden yüzmeye, kürek çekmeden bisiklete kadar her bir antrenman Apple Watch Series 7 GPS 45 mm özellikleri arasında yer alıyor. Bisiklete binip pedal çevirdiğinizi otomatik algılayabilen ürün, antrenmanı başlatmanız için hatırlatma bildirimi gönderiyor. Tüm ilerlemenizi görebilmenizi sağlayan Apple Watch Series 7, aktivite halkalarıyla her an motivasyonunuzu yükseltiyor. Aktivite paylaşımıyla ise sevdiklerinizle birlikte spora devam edebilmenize imkan tanıyor.

Apple Watch 7 45 mm çabuk şarj olması, hızı ve gücüyle işlemlerinizi saniyeler içinde yapabilmenizi sağlıyor. Yeniden tasarlanan şarj sistemi, 45 dakikada 0’dan 85’e kadar şarj olabiliyor. %33 daha hızlı şarj olan Apple Watch 7, 8 dakikalık şarjla 8 saate kadar uyku takibi gerçekleştirebiliyor. Her an bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan Apple Watch Series 7 akıllı saat, hareket halindeyken çağrıları yanıtlayıp mesajlar gönderebilmenize, mailleri okuyup pusula üzerinden yön bulabilmenize kadar pek çok konuda yanınızda oluyor. Tüm şehri avucunun içi gibi bilen Harita uygulaması, yürüyüşte, araba kullanırken veya toplu taşımadayken kullanılabiliyor. Apple Watch Series 7 akıllı telefonunuza ihtiyaç duyduğunuz diğer uygulamaları App Store üzerinden indirebilirsiniz. İlgi alanlarınızı takip eden ve buna göre sizi yönlendiren Apple Watch 7, Apple işlemcisi ve işletim sistemiyle kullanımını kolaylaştırıyor.

Apple Watch 7 renkleri ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Yepyeni renkler arasından dilediğiniz tercih edebilmenizi sağlayan Apple Watch Series 7, her an ve her yerde tarzınızı yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Apple Watch 7 GPS 45 mm fiyat ve özellikler açısından kullanıcılarını memnun etmeyi ve onlardan tam not almayı başarıyor. Şimdi siz de yeni Apple Watch 7 GPS 45 mm’yi keşfedebilir, işlevsel ve modern görünümli bir akıllı saate sahip olabilirsiniz.