Arzum AR4075 Pronto Lux Dikey Süpürge
Arzum AR4075 Pronto Lux Dikey Süpürge
Arzum AR4075 Pronto Lux Dikey Süpürge

Arzum AR4075 Pronto Lux Dikey Süpürge (PZRYN00000059)

Marka : Arzum
Fiyat : ₺469,00(KDV Dahil)

(Arzum Türkiye Garantili)

Arzum AR4075 Pronto Lux 2‘si 1 Arada Dik Elektrikli Süpürge


Geniş Toz Torbası Kapasitesi
Toz torbası kapasitesinin geniş olması, sürekli değişim yapmanıza gerek bırakmaz. 1 litrelik toz torbasına kadar sığabilen geniş kapasitesi sayesinde, uzun süre değişim yapmak zorunda kalmadan kullanabilme şansına sahip olursunuz.

 

Çekim Gücünde Yüksek Performans
En ince ve küçük toz tanelerini bile çekebilen, yüksek performans sağlayan motor gücü sayesinde, temizliğiniz size parlak sonuçlar verir. 800 Watt emiş gücüyle çalışabilen motor, kullanımda üst düzey kalite sunması sayesinde, iş sürenizi de kısaltır.

 


Minimum Düzeyde Ses Seviyesi
Sesli elektrikli süpürgeler sizi çok fazla yoruyorsa, daha düşük ses seviyesine sahip olan bu elektrikli süpürge ile temizlik daha az yorucu olacak. En yüksek 78 dB ses seviyesine ulaşan motoru, çalışırken size ve evin diğer üyelerine çok fazla rahatsızlık vermez.


Kolay Açılabilir Düğmeli Kullanım
Arzum Pronto Lux AR4075 Hem filtre temizliğinde hem de torba değişiminde açmanız gereken bölmeler, düğme ile kolayca açılabilmekte ve kullanım açısından size kolaylık sağlamaktadır. Düğmeye basmanızla birlikte kolayca kapağı açıp, kısa sürede gerekli işlemlerinizi yapıp, aynı kolaylıkla makineyi kapatabilirsiniz.

 


Farklı Yüzeylerde Aynı Performans
Halılarda ya da zeminlerde aynı yüksek performansı sunan ve her zeminde yüksek emiş gücüne sahip olan elektrikli dikey süpürge , kullanılan alan açısından kısıtlama yapmaz.

 


Köşelere Girebilen Üçgen Başlık
Özellikle köşelerin rahat temizlenebilmesi için üçgen tasarlanmış olan başlık, her köşeye uyumla girebilir. Ayrıca dikey tasarımı, saklama konusunda da sizi rahat ettirir.