Arzum AR6002 Steamforce 2400W Buhar Kazanlı Ütü
Arzum AR6002 Steamforce 2400W Buhar Kazanlı Ütü

Arzum AR6002 Steamforce 2400W Buhar Kazanlı Ütü (PZRYN00000060)

Marka : Arzum
Fiyat : ₺979,00(KDV Dahil)

(Arzum Türkiye Garantili)

Arzum AR6002 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü 


İnatçı Kırışıklıkları bile Zorlanmadan Açın

Çamaşırlarda inatçı kırışıklarla boğuşmak zorunda değilsiniz. Çünkü ütüyü kullanarak en zorlu kırışıklıkları bile kısa süre içinde açabilirsiniz. Ütü buharı güçlü olduğundan tek seferde çamaşırın üzerinde geçtiğinizde bile ne kadar etkili olduğunu size kanıtlar.


Isı Ayarı Yapmanıza Gerek Yok

Ütüde özel Optimum Care teknolojisi bulunur. Bu teknolojisi sayesinde kıyafetleri ütülerken ısı ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Kumaş tipini kendi algılayan ütü bu kumaş türüne göre olması gereken en uygun ayarı sağlar. Kendi başınıza ayarla uğraşmanıza gerek yok.


Çizilmeye Karşı Dayanıklı Özel Taban

Ütü tabanı sağlam ve çizilmezdir. Bu özellikleri sayesinde taban adeta çamaşırların üzerinden kayar gider. Ultra kaygan tabanı sayesinde ütü keyfini doruklarda yaşarsınız. Zorlanmadan ve kısa sürede ütü için Arzum tercih edin!


 
Çok Katlı Kumaşlarda bile Etkili Buhar Gücü

Ütü yaparken çok katlı kumaşlar olması onun için dert değil. Yüksek çalışma gücü sayesinde ütü çok katmanlı kumaşlardaki bile kırışıklıkların açılmasını sağlar. Üstelik hızlı ısınma özelliği sayesinde bir dakika içinde ütüyü kullanmaya hazır hale getirebilirsiniz.


Güvenli Kilit Sistemi

Arzum için güvenlik önemlidir. Belli bir süre ütü hareketsiz kaldığı zaman ütü kendini otomatik olarak kilitler ve kapatır. Bu sayede kazalar olması engellenmiş olur. Güvenli, kısa sürede ve pratik ütü deneyimi için Arzum tercih edin.


Kireci Kendi Kendine Temizler

Ütü bakımını kendi kendine yapar. Özel kireç temizleme sistemi bulunmaktadır. Bu sisetm sayesinde kireç tutmayan ütü, her zaman yüksek verimle çalışmasına devam eder.