Arzum AR695 2400W Seramik Tabanlı Buharlı Ütü
Arzum AR695 2400W Seramik Tabanlı Buharlı Ütü

Arzum AR695 2400W Seramik Tabanlı Buharlı Ütü (PZRYN00000061)

Marka : Arzum
Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)

(Arzum Türkiye Garantili)


Arzum AR695 Peta 2400 W Buharlı Ütü

 

 

 

Şok Buhar Özelliği

120 gr/dk şok buhar özelliği ile açılması en zor kırışıklıkları bile giderebilirsiniz. Üstün buhar basıncı, kumaşa zarar vermeden verimli bir ütüleme imkanı sunar.


Seramik Taban

Seramik tabanlı ütüler, giysilerin üzerinde kolay hareket etme, ısıyı iyi iletme, parlama yapmama gibi özelliklere sahiptir. Diğer tabanlar çizilme, yapışma ve parlama yaparken seramik tabanlarda ısı dengeli bir şekilde dağıldığı için tüm bunların önüne geçilir. Seramiğin yapısından dolayı kıyafetleriniz için seramik taban özellikli ütüyü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Geniş Su Haznesi

260 ml’lik su haznesi ile uzun süreler boyunca ütünüzü su azalma derdi olmadan kullanabilirsiniz.

 

Ayarlanabilir Buhar Gücü

2400W’lık güç ile çalışan ve 35gr/dk sürekli buhar gücü üreten ütü, özellikle keten ve kot gibi kırışıklıkların açılmasının zor olduğu kumaşlarda bile verimli olarak çalışmaktadır. Ayarlanabilir buhar gücü ile ütülediğiniz kumaşa göre hassasiyet ayrı yaparak en hassas kumaştan en kalın kumaşa kadar kırışıklıkları, kumaşa zarar vermeden giderebilirsiniz.

 

Kireç Önleme Özelliği

Özellikle musluk sularından doldurulan ütülerde, suyun buharlaşmasıyla geriye kalan kireç tortuları zamanla ütünün gözeneklerini tıkamakta ve ütünün ömrünü kısaltmaktadır. Kireç önleme özelliği ile gözenek tıkanmalarının önüne geçerek ütünüzü daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Damlama Önleme Özelliği

Damlamayı önleyici özellik ile ütü tabanındaki gözeneklerden çıkan damlamaların önüne geçilir. Damlama önleyici özellik kıyafetlerinizde damla leke kalmaması için geliştirilmiştir.