Arzum Okka Minio Jet OK0014 Türk Kahve Makinesi - Beyaz
Arzum Okka Minio Jet OK0014 Türk Kahve Makinesi - Beyaz

Arzum Okka Minio Jet OK0014 Türk Kahve Makinesi - Beyaz (PZRYN00000062)

Marka : Arzum
Fiyat : ₺519,00(KDV Dahil)

(Arzum Türkiye Garantili)

Arzum OK0014 Okka Minio Jet Türk Kahvesi Makinesi

Geliştirilmiş teknolojiyle birlikte Arzum Okka Türk kahvesi makinesi, kahve zevkiniz için önemli bir ayrıcalık sunar. Zamandan kazanarak kısa sürede kıvamında içime hazırlamanıza yardımcı olur. Beş fincan kapasitesiyle ve hızıyla büyük avantaj sağlayabilir. Sevdiklerinizle kaliteli, verimli vakit geçirmenize katkıda bulunur.
Öne Çıkan Özellikler

    Aşırı ısınma ve taşma emniyetinin yanı sıra su bitme emniyeti de mevcuttur.
    Hazırlama süreci ve kahve kıvamına hızlıca ulaşması önemli bir avantajdır.
    Kablosuz kullanım imkanı sunar, ayrıca sesli ikaz özelliğiyle ön plana çıkar.

 


Avantaj Sağlayan Kahve Makinesi

Ürünün 5 fincan kapasitesi olması, ikram ve servis açısından önemli bir katkı sağlayabilir. Zaman kazandırması bakımından avantaj yaratabilir. Tek seferde ve kısa sürede hazırladığınız kahve sayesinde sohbetleriniz bölünmemiş olur.

 

Modern Tasarım

Cihaz, gelişmiş teknoloji ile gayet şık tasarlanır. Görselliğini ön plana çıkaran cezve tutma sapı, ergonomik el yakmayacak şekilde sunulur. Bulunduğu ortamlara modern görünümüyle uyum sağlar. Ayrıca kendine has dizaynıyla farklılık yaratır.

 

Yeni Nesil Ürün

Her kesime hitap edebilen ürün, teknolojinin ayrıcalıklarıyla yaşamınızın kalitesini yükseltebilir. Işıklı açma kapama tuşu, gizli rezistansı ve LED ışık uyarı sistemi ile yeni nesil bir üründür. Türk kahvesi içme keyfinizi zamandan da kazandırarak yerine getirebilir. Dilediğiniz an, dilediğiniz her yerde rahatlık ve kolaylıkla kullanabilirsiniz. Güvenlikli yapısıyla vazgeçilmeziniz olabilir.