Bilicra BLC101 Akıllı Çocuk Saati - Pembe
Bilicra BLC101 Akıllı Çocuk Saati - Pembe
Bilicra BLC101 Akıllı Çocuk Saati - Pembe
Bilicra BLC101 Akıllı Çocuk Saati - Pembe

Bilicra BLC101 Akıllı Çocuk Saati - Pembe (PZRYN00000079)

Marka : Bilicra
Fiyat : ₺2.199,00(KDV Dahil)

(Bilicra Türkiye Garantili)


Bilicra BLC 101 Akıllı Çocuk Saati

 

Telefon Görüşmesi

Akıllı çocuk saati, telefon görüşme yapabilmektedir. Çocuğunuz dışardayken onu arayabilir, nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Merakınızı böylece gidermiş olursunuz. Akıllı saatin telefon görüşmesi özelliği büyük bir avantajdır. Tek dokunuşla çocuğunuz istediği yeri arar.

 

Numara Belirleme

Anne ve baba olarak çocuğunuzun yabancılarla görüşmesini önlemek için saati kontrol edebilirsiniz. Saatin arama bölümünde ayarlama yapabilirsiniz. Yani tanımadığınız hiç kimse çocuğunuzu arayamaz. Onunla iletişime geçemez.

 

Spor Yapmak

Spor yaparken bileğinizde saatin olması gerekir. Kaç kalori yaktığınızı, nabzınızı, vb. her şeyi gösterir. Koşu, yüzme, yürüyüş, vb. etkinlikleri yaparken sağlık durumunuzu öğrenebilirsiniz. Kalp ritminizi, kalp atış hızınızı, vs. ölçebilirsiniz.

 


Mesaj Atma Avantajı

Çocuk saati, akıllı olduğu için birçok avantajı mevcuttur. Bunlardan biri de mesaj yazabilme özelliğidir. Yani telefon görüşmesi yerine çocuğunuz saat vasıtasıyla size mesaj atabilir. Onun kime mesaj attığını öğrenebilirsiniz.

 

Adımsayar Etkin

Akıllı çocuk saatinde adımsayar vardır. Çocuğunuz günde kaç adım attığını ve kaç kalori yaktığını öğrenebilir. Bilicra imzalı saat bileğinde olduğu müddetçe sağlığına dair her şeyi öğrenebilir.

 

GPS İmkanı

Cihazın GPS’i mevcuttur. Çocuğunuz nerede olduğunu öğrenebilir. Bir yere gitmek isterken GPS’den istifade edebilir. Sizler de çocuğunuzun nereye gittiğini takip edebilirsiniz. Onların güvende olduğunu öğrenmek için Bilicra akıllı saati alın, çocuğunuzun takmasını sağlayın.