Corsair Harpoon Pro RGB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah
Corsair Harpoon Pro RGB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah
Corsair Harpoon Pro RGB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah

Corsair Harpoon Pro RGB Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah (PZRYN00000088)

Marka : Corsair
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

(Corsair Türkiye Garantili)

Corsair CH-9301111-EU Harpoon Pro Oyuncu Mouse

 

Özel Tasarım

Son derece havalı bir görünüme sahiptir. Kırmızı ve siyah renklerden oluşan bu mouse estetik tasarımı ile sizi memnun edecektir.

 

Dayanıklı Yapı

Son derece dayanıklı bir yapıya sahip olan bu mouse darbelere, çarpmalara ya da düşmelere direnç gösterecek ve zarar görmeyecektir. Bu özelliği ile onu uzun yıllar boyunca sorunsuz ve güvenli şekilde kullanabileceksiniz. Fonksiyonel ve dayanıklı olan bu mouse ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 

Mükemmel Tutuş

Çok özel bir tasarıma sahip olan bu mouse son derece konforlu bir tutuşa sahiptir. Elinize tam olarak oturacak olan bu mouse ile en heyecanlı ve hızlı oyunlarda bile tam hakimiyet sağlayabilirsiniz. Bu da sizi oyunlarda çok daha başarılı kılacaktır.


İdeal Kablo Boyu

Sahip olduğu ideal uzunluktaki USB bağlantılı kablo konforlu ve özgür kullanım imkânı sunacaktır. Bilgisayarınızdan bir miktar uzakta bile mouse kolayca kullanabileceksiniz. İstediğiniz yerden mouse kullanabilmeniz size konforlu bir alan sağlayacaktır.

 

Tek El ile Kullanım

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış bu mouse tek el ile kullanıma uygundur. Bu size daha rahat ve profesyonel oyun oynama imkânı tanıyacak olan bu mouse sağ el ile kullanıma uygundur.

 

Tak Çalıştır Özelliği

USB bağlantılı kablosu ile istediğiniz zaman mouse bilgisayarınıza takarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Taktığınız anda çalışmaya başlar ve size hızlı ve pratik kullanım imkânı sağlar. Kurulum yapmaya ihtiyacınız olmayacaktır.