Fantom Carbon CC3500 Cyclone Torbasız Elektrikli Süpürge
Fantom Carbon CC3500 Cyclone Torbasız Elektrikli Süpürge

Fantom Carbon CC3500 Cyclone Torbasız Elektrikli Süpürge (PZRYN00000099)

Marka : Fantom
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)

(Fantom Türkiye Garantili)

Fantom Cyclone CC3500 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge


Modern ve Kompakt Tasarım
Fantom Cyclone CC3500 850 W süpürge son derece şık ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Şeffaf toz haznesi hem estetiktir hem de haznenin ne kadar dolu olduğunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

Cyclone Emiş Teknolojisi
Fantom Cyclone CC3500 torbasız süpürge Cyclone emiş teknolojisine sahiptir. Bu sayede süpürge motorunun ürettiği motor gücü maksimum vakum gücüne dönüşür. Süpürge yaparken en küçük tozlar bile makinenin içine çekilir.


Torbasız Tasarım
Fantom Cyclone CC3500 torbasız 4.5 litre hacminde toz haznesi ile uzun süre hazne boşaltmaya gerek kalmadan temizlik imkanı sunar. Toz haznesi dolduğunda ise basit bir hareketle çıkartıp temizleyebilirsiniz.

 

Üstün Temizlik Gücü
850 watt gücündeki özel tasarım motoru ile Fantom Cyclone elektrik süpürgesi yüksek emiş ve temizleme performansı sunar. Toz haznesi tamamen dolana kadar motor gücü azalmaz ve hep aynı performansta temizlik yapabilirsiniz.


Sessiz Temizlik
Fantom Cyclone CC3500 süpürge son derece sessiz çalışır. Cyclone teknolojisiyle donatılmış temizlik motoru temizlik esnasında minimum sesle çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yumuşak plastik gövde kenarları ve yumuşak tekerlekleri ile süpürge yaparken kimseyi rahatsız etmezsiniz.


Farklı Temizlik Başlıkları
Fantom Cyclone CC3500 mobilya temizleme veya köşe temizleme işleriniz için farklı temizlik başlıklarına sahiptir. Bu sayede evinizde hiçbir yerde toz veya kir kalmaz. Farklı amaçlara uygun başlıkları temizlik yaparken kolayca değiştirebilirsiniz.