Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge - Gri
Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge - Gri

Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge - Gri (PZRYN00000101)

Marka : Fantom
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)

(Fantom Türkiye Garantili)

Fantom Carbon DC500 Dikey Elektrikli̇ Süpürge

 

Mükemmel Kalite Kuru Emiş Gücü

Elektrikli süpürgede bulunan emiş gücünün üstün teknolojisi sayesinde kullanıcılar istediği her alanda mükemmel bir deneyim sağlamaktadır. Sınıfının en iyi kuru emiş gücüne sahip ürün bir dikey süpürgeden alınabilecek en son performansı sağlar.

 

Geniş Toz Toplama Haznesi ile Etkili Temizlik

Dikey süpürge sayesinde kullanıcılar en küçük alanlarda bile etkili bir temizlik yapabilir. Kullanıcılar 1 litrelik geniş toz haznesi ile uzun süreli kullanım sağlayarak hazneyi her defasında değiştirmek zorunda kalmaz.

 

Kablo Uzunluğu ile Her Alana Erişim İmkânı

Sınıfının en yeni ve en iyi teknolojisi olarak kullanıcılarına benzersiz kolaylık sağlayan dikey süpürge 5 metrelik kablo uzunluğu sayesinde en uzak alanlarda bile süpürme işlemini sorunsuz gerçekleştirmektedir.


Dikey Kullanımı ve Ergonomik Boyutları ile Eşsiz Tasarım

Dikey süpürgenin kullanışlı yapısı ve mükemmel boyutları sayesinde tüm kullanıcı tipleri etkili bir temizlik sağlayarak toz ve kirden kurtulabilir. Kullanıcılar şık tasarımı ve güçlü özelliği ile dikey süpürgeyi evin her köşesinde kullanabilir.

 

Düşük Enerji Tüketimi ile Maksimum Performans

Süpürge sayesinde kullanıcılar etkili bir temizlik yapmakla kalmayarak ayrıca düşük güç tüketimi sayesinde tasarruflu bir kullanım sağlamaktadır. Üstün performans ekonomik bir şekilde kullanılabilir.

 

Halı ve Sert Zeminlerde Toz ve Kirden Eser Bırakmaz

Dikey süpürge halı ve sert zeminde mükemmel bir performans sağlayarak kullanıcılar için ergonomik bir yapı oluşturmaktadır. En zorlu alanlarda bile tozdan ve kirden eser bırakmayan güçlü yapısı ne istediğini bilen kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.