GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera
GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera
GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera
GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera
GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera

GoPro Hero 10 Black Aksiyon Kamera (PZRYN00000102)

Marka : GoPro
Fiyat : ₺10.199,00(KDV Dahil)

(GoPro Türkiye Garantili)

Gopro Hero 10 Aksiyon Kamerası


HERO10 Black, Devrim niteliğindeki yeni GP2 işlemcisi sayesinde 5.3K 60 kare video , 23 MP fotoğraflar , gelişmiş düşük ışık performansını mümkün kılarken, HyperSmooth 4.0 da tüm modlarda aktif hale geldi.

 

Devrim Niteliğindeki İşlemci
Daha hızlı. Daha pürüzsüz. Daha iyi. Güçlü yeni GP2 işlemci oyunun kurallarını değiştiriyor; hızlı performans, hızlı tepki veren dokunmatik kontroller ve inanılmaz akıcılıkta çekim için kare hızını ikiye katlıyor. Zorlu doğa için özel olarak tasarlanan GP2, şimdiye kadarki en hızlı GoPro işlemcisidir..

Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar + Videolar, Yüksek Kare Hızı
Yüksek Çözünürlüklü Fotoğraflar + Videolar, Yüksek Kare Hızı şimdiye kadarki en keskin çekim yapan GoPro’ya geçin. inanılmaz 23MP fotoğraflara ve 5,3K video 60 fps çözünürlüğüne yükseltilen HERO10, bunu inanılmaz bir akıcılıkla beraber sunuyor. Ayrıca, 2,7K kalitede 8x ağır çekim yapabilirken 5,3K çözünürlükteki video içinden 15.8MP fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

 

İnanılmaz Görüntü Kalitesi
Düşük ışıkta bile ince ayrıntılarla, gerçekçi dokularla ve çarpıcı kontrastla çekim yapın. Suyu uzaklaştıran (hidrofobik) yeni mercek kapağı sayesinde parlama ,ışık kırılması vb. problemler giderilmiştir.

 

Yerleşik Montaj
Yerleşik katlanır parmaklar sayesinde yuvaların değiştirilmesi sadece birkaç saniye sürer. Çerçeveye gerek yok; sadece açın, bağlanın ve gidin. Daha da iyisi, HERO9 Black için her harika aksesuar, HERO10 Black ile uyumludur.

 

Yeni Ön Ekran + Performans Geliştirmeleri
Daha yumuşak kare hızı ve net ayrıntılara sahip yüksek kaliteli ön LCD ekranla, vlog ve özçekimlerde daha iyi bir kare yakalamak mümkün. Dokunmatik kontroller de hızlıdır, bu nedenle deklanşör daha duyarlıdır. HERO10 Black ile canlı yayın ve web kamerası olarak kullanımı her zamankinden daha kolay ve kusursuz.

 


10M'ye kadar Sağlam ve Suya Dayanıklı
Tamamen su geçirmez ve her zamankinden daha sağlam olan HERO10 Black, her maceranıza eşlik edebilir. ster çamurda, ister karda veya suyun altında (10 Metre derinliğe kadar) ilerleyin. Darbelere ve çizilmeye karşı dayanıklı lens kapağı, daha da fazla koruma sağlar ve gerektiğinde kolayca değiştirilebilir.

 

HyperSmooth 4.0
HyperSmooth hiç bu kadar pürüzsüz olmamıştı ve tüm zamanların en iyi stabilizasyonu sağlamak artık çok kolay. Ayrıca, daha yüksek eğim sınırıyla daha da iyi düşük ışık performansı ve ufuk sabitlemesi elde edin, böylece çekimleriniz istediğiniz zaman mükemmel düz görünür.

 

HindSight
HindSight, bir daha asla hiçbir anı kaçırmayacağınız şekilde tasarlanmıştır. Bu güçlü yeni özellik, kayıt düğmesine basmadan 30 saniye öncesinden video çeker. Küçük çocuğunuzun ilk çekimini yaptığını hayal edin. İlk kez koşarken, kayıt tuşuna basıyorsunuz. HindSight, siz kaydı durdurana kadar deklanşör düğmesine basmadan önceki 30 saniyelik videoyu ve sonrasındaki her şeyi çekecektir.

 

LiveBurst
Çekiminizden 1,5 saniye önce ve sonra olanları kaydedin, ardından en iyi resim veya paylaşılabilir bir video için en sevdiğiniz tek kareyi seçin.

 

Zaman Ayarlı Çekim
Bu özellik, çekiminizin başlangıç zamanını önceden planlamanıza olanak tanır.

 

Süreli Çekim
Bu özellik, HERO10 Black cihazın otomatik olarak durmadan önce ne kadar süre kayıt yapacağını seçmenizi sağlar.

 

Hızlandırılmış Gece Çekim
Geceleri 4K, 2,7 4:3, 1440p veya 1080p kalitesinde, tümü kamera içinde işlenen ideal hızlandırılmış video çekimi yapın.

 

Dijital Lensler
Efsanevi çekimler, dijital bir lense dokunmak kadar kolay. Artık Dar, Doğrusal, Geniş, Süper Görünüm ve Doğrusal + Ufuk Sabitleme arasında geçiş yapabilirsiniz.

 


Sesli Kontrol
“GoPro, fotoğraf çek” gibi 14 sesli komutla eller serbest çekim yapın Kamera kapalı olsa bile, “GoPro, aç” diyebilirsiniz HERO10 Black, İngilizce (ABD, İngiltere, Avustralya ve Hindistan), Çince (Mandarin), Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (BR), Rusça, İspanyolca (Avrupa ve Kuzey Amerika) ve İsveççeyi anlıyor.

 

Dikey Yönlendirme
Portre yönünde fotoğraf ve video çekin; Snapchat ve Instagram Hikayeleriniz için mükemmeldir.

 

Zamanlayıcı
Kendinizi grup çekimine veya grup videosuna dâhil edin. Zamanlayıcı, GoPro selfie çekmeyi veya tüm ekibinizi çerçeveye almayı kolaylaştırır.

 

Uzun Ömürlü Pil
Yüksek kapasiteli, 1720 mAh lityum iyon şarj edilebilir pil. Çok verimli bu pil sayesinde pilleri değiştirmek için daha az, çekim yapmak için daha fazla zamanınız olacak.

 

Max Lens Mod
Bir HERO kamerada şimdiye kadarki en geniş görüş alanı için Max Lens Mod`u açın, inanılmaz bir 155˚, ayrıca maximum HyperSmooth 4.0 sabitleme elde edin.

 

Web kamerası + Canlı Yayın
GoPro’nuzu web kamerası olarak kullanın. Bu çok yönlü işlevsellik, bir sonraki etkinliğinizi HyperSmooth 4.0 sabitleme ve keskin çözünürlükle vloglarken çekimlerinizin inanılmaz derecede pürüzsüz bir şekilde canlı yayınlanmasını sağlar.

 

Hızlı, Güvenilir Bağlantı
Süper kolay, süper hızlı. Bulut bağlantılı GoPro’nuzdaki fotoğrafları ve videoları telefonunuza aktarmak, Quik uygulaması aracılığıyla kablosuz yükleme veya USB üzerinden ışık hızında kablolu bağlantı ile basit ve çok yönlüdür. Ayrıca sorunsuz ve sınırsız bulut depolama alanı vardır. Otomatik yükleme için, evinizin Wi-Fi ağına bağlıyken kameranızı takın, gerisini GoPro halleder.

 

GPS Performans Etiketleri
Bu özelliği açın ve hızınızı, irtifanızı, rota konumunuzu ve G kuvvetlerinizi gösteren gerçek zamanlı animasyonlu bindirimler elde edin. istatistiklerinizi göstermenin ve videolarınıza profesyonel bir hava vermenin görsel bir yolu.

 


Güçlü Araçlar
Çekiminizden 1,5 saniye önce ve sonra kayıt yapmak için LiveBurst gibi güçlü araçlar ile çekimi en kolay şekilde yapın. Deklanşöre çok geç bassanız bile HindSight, hiçbir anı kaçırmamak için kayda başlamadan önce 30 saniyeye kadar çekim yapar. Ayrıca zaman ayarlı ve süre sınırlı programlama ile dilediğiniz anda kaydı başlatıp istediğiniz süre boyunca çekim yapabilirsiniz.

 

Ön Ayarlar
İşleri son derece basit hale getirin; her durum için bir Ön Ayar seçmeniz yeterlidir. HERO10 Black, Standard, Activity ve Cinematic modlarıyla kullanıma hazır olarak gelir. Favori ayarlarınıza hızlı erişim için özel hazır ayarlar bile oluşturabilirsiniz.

 

RAW Fotoğraf
RAW modu en fazla esnekliği sunar, hızlandırılmış ve seri çekim fotoğraflar için kullanılabilir, ayrıca tekli veya çoklu çekim sekanslarında çalışır

 

8x Ağır Çekim
Ağır çekimde her şey destansı görünür. Ultra yüksek kare hızlı 1080p240 video (HyperSmooth 4.0 sabitleme ile) bu popüler efekt için 8 kata kadar ağır çekim sağlar.

 

100Mbps Bit Hızı
100 Mbps‘ye kadar bit hızı seçenekleriyle stüdyo kalitesinde çekimler yapın.

 

HEVC Video Formatı
SD kartın tamamını kullanmayın. Resim kalitesini kaybetmeden dosya boyutlarını küçültmek için Yüksek Verimli Video Kodlama (HEVC) kullanın.

 

Veri Bilgileri + GPS
GoPro uygulamasındaki videolarınıza Veri Bilgileri ekleyerek konumunuzu, yüksekliğinizi ve hızınızı ekranda gösterin. Seçenekler arasında Hız Ölçer, GoPro logosu, GPS Yolu, Rakım, Harita, Hız grafiği ve G-Force bulunur.

 

Yüz, Gülümseme, Göz Kırpma + Sahne Algılama
HERO10 Black gülümsemeleri, göz kırpmaları ve daha fazlasını tanır. GoPro uygulaması, harika video hikayeleri oluşturmak için en iyi fotoğraflarınızı ve videolarınızı akıllıca seçmek için bu ayrıntıları kullanır.

 


GoPro App
Uygulama, kameranızı uzaktan kontrol etmenizi, kaydı başlatıp durdurmanızı ve medyayı boşaltmanızı sağlar. Ayrıca, tekli ve çoklu klip düzenlemeleri yapabilir ve bunların tümünü telefonunuzdan paylaşabilirsiniz.

 

GoPro aboneliği
Çektiğiniz her şeyi otomatik olarak bulutta yedekleyin. GoPro aboneliği, hasarlı kamera değişimi konusunda size en üst düzeyde rahatlık sağlar. GoPro Hero 10 Black otomatik buluta aktarma teknolojisine de sahip.

 

Hızlı Şarj Hazır
Çekime daha hızlı geri dönün. İsteğe bağlı Hızlı Şarj Cihazı güç adaptörü, bataryanızı %35’e kadar daha hızlı şarj eder.