Hometech Alfa 10TB Klavyeli Tablet 10.1
Hometech Alfa 10TB Klavyeli Tablet 10.1
Hometech Alfa 10TB Klavyeli Tablet 10.1

Hometech Alfa 10TB Klavyeli Tablet 10.1'' - 64GB - Wi-Fi - Siyah (PZRYN00000105)

Marka : Hometech
Fiyat : ₺1.749,00(KDV Dahil)

(Hometech Türkiye Garantili)

Hometech Alfa 10TB 4 GB 64 GB 10.1" Tablet (Klavyeli)

 

Taşıma Kolaylığı

Ağır bilgisayarları taşımak istemeyenler için kolaylıklar sunar. Son derece hafif yapıda olmasından dolayı istediğiniz yere götürme konusunda yardımcı olur. İş toplantılarınızda, kafelerde ya da iş gezilerinizde yanınızda ağırlık hissetmeden taşıyabilirsiniz.

 

Ofis İşlerinizi Yapar

Yüklediğiniz ofis programları ile tüm ofis işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Ayrıca sadece iş yerinde değil, evden de çalışarak hızlıca tamamlama şansı verir. Patronlarınızın gözünde en iyi çalışan olmaya hazırlanın.

 

Hızlı İnternet Bağlantısı

Bulunduğu ortamlarda kablolu ya da kablosuz bir şekilde internete bağlanarak tüm işlerinizi yapabilirsiniz. Hızlı internet bağlantısı ile zamanı kontrol edip kendinize vakit ayırma şansını bulabilirsiniz.

 

Eğlenceli Zamanlar

Tablet PC ile sadece iş hayatınız değil, aynı zamanda eğlence hayatınız da hareketlensin. Hızlı yapısı ile istediğiniz oyunu oynayabilir, istediğiniz dosyayı bilgisayara indirebilirsiniz.

 

Klavye Kolaylığı

Sürekli yazmak zorunda iseniz ürün tam size göre. Klavyesi son derece kullanışlı olup parmak yapısına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Yazarken el ve bilekler yorulmaz ve klavye hızına hız katar. Biriken dosyaların tamamlandığını gördükçe kahve keyfine zaman ayıracaksınız.

 

Zararsız Işınlar

Bilgisayarlardan yayılan zararlı ışınların aksine gözleri yoracak ışınlar yaymaz. Sürekli ekran ve klavye başında olmak zorunda olanların göz sağlığını düşünür ve uzun süre kullanmalarına yardımcı olur. Ayrıca iskelet ve kas sistemini de korur.