HP 230 18H24AA Kablosuz Klavye Mouse Set - Siyah
HP 230 18H24AA Kablosuz Klavye Mouse Set - Siyah
HP 230 18H24AA Kablosuz Klavye Mouse Set - Siyah

HP 230 18H24AA Kablosuz Klavye Mouse Set - Siyah (PZRYN00000110)

Marka : HP
Fiyat : ₺459,00(KDV Dahil)

(HP Türkiye Garantili)

HP 18H24AA 230 Kablosuz Klavye Mouse Kombo Set

Yüksek donanım kalitesi, yumuşak klavye takımı ve el ergonominize uygun fare tasarımı ile ihtiyacımızı karşılayan teknoloji harikası bir settir. Uzun süreli bir kullanım garantisi sağlayabileceğiniz yenilikçi kalitesinden asla ödün vermeyen performans aygıtı bir cihazdır.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

    Mükemmel kullanım avantajı sağlayarak oldukça hassas ve kaliteli bir çalışma deneyimi sunar.

    Sağladığı teknolojik tasarım özellikleri sayesinde aradığınız hizmeti bulabileceğiniz, ihtiyaçlarınızı karşılayan en ayrıcalıklı donanım kalitesine sahip kablosuz bir cihazdır.

    Yazı işlerinizi daima kusursuz bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz, ergonomik ve rahat kullanım deneyim sunan modern tasarım bir cihazdır.

 


Sorunsuz Kullanım

En yoğun işlerde bile harika kullanım garantisi sunan benzersiz yetenekleri sayesinde kesintisiz ve zahmetsiz bir şekilde kullanabileceğiniz sınıfının en iyisi bir cihazdır.

 

Teknolojik Tasarım

Sizi asla yarı yolda bırakmayan klavye ve fare seti daima en harika işlere imza atmanız için profesyonel bir kullanım deneyimi yaşatır. Geliştirilmiş donanım özelliği sayesinde hassas, güvenli ve kusursuz bir kullanım avantajı sunar.

 

Ergonomik Yapı

Profesyonel ve konforlu bir kullanım avantajı sağlayabileceğiniz, en yeni donanım kalitesi ile yapılandırılan son derece kullanışlı bir cihazdır. Yenilikçi yapısı sayesinde USB, bilgisayar ve TV ‘ye hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanarak hızlı veri aktarımı yapmanıza yardım eder. Her an kullanıma hazır hale getirilen ergonomik yapısı ve modern tasarım özellikleriyle dikkat çeken gelişmiş teknoloji aygıtı bir cihazdır.