Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah
Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah
Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah
Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah
Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah

Huawei Band 6 Akıllı Bileklik - Siyah (PZRYN00000117)

Marka : Huawei
Fiyat : ₺749,00(KDV Dahil)

(Huawei Türkiye Garantili)

Son zamanlarda sağladığı avantajlarla öne çıkan akıllı bileklikler, insanların sıklıkla kullandığı teknolojik eşyalar arasında yer alır. Birçok kolaylık sağlayan bu ürünler teknolojiden faydalanmayı koalylaştırır. Huawei Band 6 akıllı bileklik kalitesi, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı ile öne çıkar. Ürünün 1.47 inç Amoled Full View ekranı, 194x368 çözünürlüğü ile kaliteli bir görüntü sunar. Tek şarj ile 14 gün boyunca kullanabileceğiniz bu özel ürünü sürekli şarja takmak zorunda kalmazsınız. Huawei Band 6 sakura pembesi rengi ile hoş bir görünüme sahiptir. İnce tasarımı ve hoş görünümü sayesinde beğeni toplayan bu akıllı bileklik, dayanıklı polimer malzemeden üretilir. Siz de özellikleri ve kaliteli yapısı ile öne çıkan bu üründen faydalanabilirsiniz.

 

    Farklı ekran yüzleri
    Uzun pil ömrü
    Kişisel asistan

 

Etkileyici Özellikleriyle Huawei Bileklik Band 6

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok farklı ürün hayatınızda yer almaya başlar. Akıllı bileklikler de bu ürünlerdendir. Bir saat veya bileklikten fazlası olan bu aletlerin özellikleri etkileyicidir. Huawei Band 6 akıllı bileklik (Huawei Türkiye garantili) telefonunuz ile bağlantı kurarak bildirimlerinize erişmenizi sağlar. Bu özellik sayesinde gelen aramalara ve mesaj bildirimlerine ulaşabilirsiniz. Huawei bileklik Band 6 ile hava durumunu görebilir, müzik kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ayrıca efektif bir şekilde aktivite takibi yapabileceğiniz bu ürün sayesinde spor yapma sürecinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Aktivite takibi özelliği, 96 farklı egzersiz modu ile sizi karşılar. Otomatik hareket algılaması bulunan model, özel bir analiz sistemine sahiptir. TrustPort algoritmasını kullanan ürün sayesinde bilimsel analizler ve rehberlikten yararlanabilirsiniz. Siz de bu ürün ile rahatlıkla bildirimlerinizi takip edebilir, aktif bir yaşam sürebilirsiniz.


 
Modern Tasarımlı Huawei Bileklik Band 6

Günlük hayatta kullanılan teknolojik aletler, sağladığı yararlar kadar tasarımlarıyla da dikkat çeker. Hoş tasarıma sahip olan ürünler görünümü ile beğeni toplar. Huawei Band 6, sakura pembesi akıllı bileklik, Huawei Türkiye garantili saat yüzü tasarımlarında seçenek sunması ile etkileyici bir üründür. Modunuza göre istediğiniz tasarımı kullanmanız mümkündür. Sadece basit bir kaydırma hareketiyle beğendiğiniz saat yüzünü seçebilirsiniz. Huawei Band 6 incelemesi ile ürünün sahip olduğu donanımları detaylı öğrenebilirsiniz. Ürünün öne çıkan özelliklerinden biri olan sağlık takibidir. Bu sayede kendinize dair birçok verinin takibini yapabilirsiniz. Akıllı nabız takibi, uyku takibi, nabız takibi, adet takibi, nefes egzersizi sağlık takibi modelin özellikleri arasında bulunur. Uyku takibi özelliği sayesinde farkındalığınızı artırarak düzenli bir uyku döngüsü oluşturabilirsiniz. Siz de bu kaliteli ürünün sunduğu avantajlar sayesinde kendinizi detaylı inceleyerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.