Huawei Watch GT3 - 46 mm Active - Siyah
Huawei Watch GT3 - 46 mm Active - Siyah
Huawei Watch GT3 - 46 mm Active - Siyah
Huawei Watch GT3 - 46 mm Active - Siyah

Huawei Watch GT3 - 46 mm Active - Siyah (PZRYN00000127)

Marka : Huawei
Fiyat : ₺3.099,00(KDV Dahil)

(Huawei Türkiye Garantili)


Huawei Watch GT3 46 MM Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili)

Akıllı saat ile hayatınız daha konforlu ve düzeni bir hale gelecek. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabileceği bir saat modelidir. Şık ve zarif bir tasarım ile meydana getirilmiştir. Kolunuza her daim şıklık katar.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Küresel konumlama sistemine sahiptir.

Kalp ritmi ölçme özelliği bulunur.

Sesli görüşme yapabilme şansınız da vardır.


Bildirimleri Gösterir

Gelen aramaları ya da mesajları görebilme şansınız vardır. Sesli ya da görüntülü görüşme yapabilmeniz için sizlere kaliteli imkanlar sunar. Su geçirmez bir yapısı vardır. Havuzda ya da denize girerken rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşlerinizi daha planlı ve düzenli bir şekilde halletmenize destek olur. Aynı zamanda bütün kıyafetleriniz ile de uyumlu bir şekilde çalışır. Zarif bir görüntüsü vardır.

 

Teknolojik Yapı

Günümüzün teknolojisi ile birlikte üretilmiştir. Bu yüzden yeni neslin de rahatlıkla kullanabileceği bir Akıllı Saattir. Dış darbelere karşı her daim kendini koruma altına alır. Titreşim özelliğine sahiptir. Arama ya da çağrı geldiği zaman sizlere titreşimli bir şekilde bildirim yapmaktadır.

 

Yeni Nesle Özel

Tasarımı ve performansı ile yeni neslin de rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Uyku takibini de bu muhteşem akıllı saat ile yapabilme şansınız vardır. Bununla birlikte oldukça hafif ve ergonomik bir yapıda olduğu için sizlere her daim konforlu bir kullanım sağlar. Kolunuzda asla ağırlık meydana gelmez.