Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri
Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri
Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri
Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri
Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri

Huawei Watch GT3 - 46 mm Elite - Titanyum Gri (PZRYN00000128)

Marka : Huawei
Fiyat : ₺4.199,00(KDV Dahil)

(Huawei Türkiye Garantili)

 


Huawei Watch GT 3 Elite 46 MM Akıllı Saat (Huawei Türkiye Garantili)

Şıklığı ve zarif duruşunun yanında egzersizler, sağlık ve iletişim için önem taşıyan akıllı giyim ürünleri arasında yer alan Akıllı Saat sayesinde merak ettiğiniz her şeyi takip etme şansına sahip olabilir, telefonunuzla bağlantı kurarak tüm işlemlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Saat, uzun pil ömrü sayesinde öne çıkmayı başarır. Tek bir kez tamamen pilinin doldurulmasıyla birlikte uzun süre bilekte sabit olarak kullanılabilir.

Özel bir tasarıma sahip olan ürün, 42 mm kadranıyla gerekliği büyüklüğü, abartılı olmaktan uzak kalarak sağlar.

3 boyutlu ve kavisli bir yapıya sahip olan cam, dayanıklı olmanın yanında parlaklığın özel olarak iletilmesini ve algılanmasını sağlayan yepyeni bir deneyim yaratır.

 


Sağlık ve Egzersiz Yardımcısı

Huawei GT Akıllı Saat, tüm egzersiz tiplerini ve sürelerini, kaliteli ve nitelikli bir biçimde takip edebilecek bir donanıma sahiptir. Kalp atış hızı takibi yanında, adımsayar ve antrenman desteği de sunar.

 

Kablosuz ve Uzun Ömürlü Şarj

Kablosuz şarj, cep telefonunuzun ters olarak konulmasıyla birlikte gerçekleştirilebilecek ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Tamamen doldurulmuş olan pil, 14 güne kadar uzatılabilen bir şarj ömrü sağlamaktadır. Bu yolla, sürekli olarak şarjı dert etmek durumunda kalmadan pratik işlemlerinizi tamamlayabilir ve sağlık ile egzersiz durumlarınızın takibini sürdürebilirsiniz.

 

Güçlü GPS Desteği

Çevrimiçi ve çevrimdışı olarak harita desteği sağlamak için giyilebilir teknoloji ürünü olan bu saat, akıllı haritalandırma sistemi ile birlikte tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu yolla, saat üzerinden telefon görüşmelerinin gerçekleştirilmesi de mümkündür.