iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah

iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah (PZRYN00000408)

Marka : iRobot
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺5.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.799,00(KDV Dahil)

( iRobot Türkiye Garantili )

iRobot Roomba 693 Robot Süpürge - Siyah

3 Aşamalı Temizleme Sistemi ve İkili Çoklu Yüzey Fırçası ile Güçlü Çekim
Kir ve toz, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminden saklanamaz. Özel olarak tasarlanmış Kenar Süpürme Fırçası ve İkili Çoklu Yüzey Fırçalar ile güçlü çekiş özelliğine sahiptir. Kenar Süpürme Fırçası, köşeleri ve kenarları robotun temizleme yoluna süpürür. Çoklu Yüzey Fırçalar, halı liflerinden ve sert zemin yüzeylerinden kir, toz ve saçları kaldırmak için birlikte çalışır ve vakumlayarak, kiri ve kalıntıları doğrudan toz haznesine gönderir.

 

Halı ve Sert Zeminlerdeki Kalıntıları Temizler
Otomatik Ayarlanan Temizleme Başlığı ve Çiftli Çoklu Yüzey Fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

 

Akıllıca Evinizde Gezinir
iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® 693'ün evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller.

 

Sizin İçin Çalışan Bir Kir Dedektifi
Roomba® robot süpürge, Dirt Detect ™ Teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

 

Köşelerde ve Kenarlar Boyunca Süpürür
Kenar Süpürme Fırçası, kirleri kenarlardan ve köşelerden alıp, 3 Aşamalı Temizleme Sisteminin yoluna süpürmek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlanmıştır.

 

Evcil Hayvan Tüyleri İçin İdeal
Roomba®’nın 3 Aşamalı Temizlik Sistemi, evcil hayvan tüylerini zemininizden temizler. Evcil hayvan tüyü, ince toz ve döküntüler AeroVac filtresi tarafından verimli bir şekilde yakalanır

 

30 yılı aşkın robot uzmanlığı ve sürekli yenilik
30 yıllık robotik uzmanlığı ve sürekli gelişen teknolojileri ile iRobot®, Roomba® robot süpürgeniz, dünyanın dört bir yanındaki evlerde zeminlerin tamamen temizlenmesine yardımcı olmak için optimize edildi. Roomba, Braava veya her ikisini birden seçin - zeminlerinizin temizlik ihtiyacını tek başlarına karşıladıklarını göreceksiniz

 

İstediğiniz Yerden Temizleyin veya Alexa ve Google Home'dan Roomba'nızı Başlatmasını Veya Durdurmasını İsteyin
iRobot HOME Uygulaması ile Wi-Fi® bağlantılı Roomba® robot süpürgenizdeki temizliği kontrol edin ve planlayın. Temizleme etkinliğini izleyebilir, temizleme geçmişini görüntüleyebilir ve bakım videolarını izleyebilirsiniz. Uygulama, ayrıca robotunuzu en son yazılımla günceller, bu nedenle her zaman yeni özelliklerle günceldir. Roomba 676, Alexa ve Google Home ile de uyumludur. Ev asistanınızdan Roomba'nızı başlatmasını, durdurmasını veya sabitlemesini isteyin.