JBL Clip 3 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi
JBL Clip 3 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi
JBL Clip 3 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi
JBL Clip 3 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi

JBL Clip 3 IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi (PZRYN00000137)

Marka : JBL
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)

(JBL Türkiye Garantili)

JBL Clip 3, küçük boyutlu olmasına karşın şaşırtıcı derecede büyük bir ses performansı sunuyor. Bu benzersiz, taşınabilir, ultra sağlam ve su geçirmez Bluetooth hoparlör, müzik keyfinizi gittiğiniz her yere taşımanıza aracılık ediyor. Yükseltilmiş dayanıklı ve tamamen entegre yapı, kıyafetlere, kemerlere veya sırt çantanıza kolaylıkla monte edilebiliyor. Bu yüksek taşınabilir özellikler, JBL Clip 3'ü her bir maceraya açık arkadaşınız haline getiriyor. Clip 3 IPX7 su geçirmiyor ve müziklerinizi yanınızda getirmenizi sağlayan 1000 mAh şarj edilebilir Li-Ion batarya ile çalışarak yaklaşık 10 saat çalma süresi sunuyor. Yerleşik bir gürültü ve yankı önleyici hoparlör, bir tuşa basarak kristal netliğinde çağrılar sağlıyor. Kablosuz Bluetooth Akışı akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yüksek kalitede ses akışı yapmanıza aracılık ediyor.

 

CLIP3 IPX7 Bluetooth Hoparlörün Temel Kullanım Özellikleri

Kompakt ve sağlam JBL Clip 3 Portatif Bluetooth hoparlör, gittiğiniz her yerde sevdiğiniz şarkıları dinlemenizi sağlıyor. Net ve güçlü sesler sunarak, odanızda veya açık havada bile etkileyici bir müzik ortamı yaratmanıza imkân sunuyor.

    JBL Clip 3 taşınabilir Bluetooth Hoparlör, dış mekan kullanımına uygun hale getiren dayanıklı bir kauçuk gövde ve kumaş konstrüksiyon ile geliyor.
    JBL Clip 3 su geçirmezlik özelliği sunuyor. Bu nedenle hoparlörü yağmur altında veya yüzme havuzunun yanında kullanmak konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor.
    Bluetooth teknolojisine sahip olan Clip 3 taşınabilir hoparlör, kablosuz medya oynatımı için bir akıllı telefon veya başka bir uyumlu cihaz bağlamanızı sağlıyor.
    10 saate kadar pil ömrü ile Clip 3 hoparlör, eşleştirilmiş cihazınızdan müzik akışı için bol miktarda gücü sunuyor.
    Portatif hoparlörün hoparlör işlevi, ortamdaki gürültüyü ve yankıları azaltıyor ve bu da çağrıları net bir şekilde almanızı sağlıyor.
    JBL Clip 3 hoparlör, çanta, elbise, kemer ve daha fazlasına sabitlenebiliyor.

 

Müziğinizi Gittiğiniz Her Yere Taşıyın

JBL Clip 3 taşınabilir Bluetooth Hoparlör, 10 saate kadar Playtime Dahili şarj edilebilir Li-Ion pil sayesinde tüm gün kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlıyor. 10 saate kadar çalma süresini destekleyen bu hoparlör sayesinde yağmur veya dökülmeler hakkında endişelenmenize gerek kalmıyor. Duşta veya havuzda kesintisiz müzik keyfileri yaşamanızı sağlayan bu cihaz, hemen her yerde eğlencenize aracılık ediyor. Tam entegre metal kanca, hoparlörü hasardan koruyor ve kolayca bir sırt çantası veya kemere bağlamanızı sağlıyor. Öte yandan dayanıklı kumaş malzemesi ve sağlam kauçuk gövde, hoparlörünüzü tüm maceralarınızda koruyor.

 

Kutu içeriği

    1 adet JBL Klip 3
    Şarj için 1 adet Mikro USB kablosu
    1 adet Hızlı Başlangıç Kılavuzu
    1 adet Güvenlik Sayfası
    1 adet Garanti Kartı

 

Teknik Özellikler

    Bluetooth 4.1 bağlantı
    IPX7 Su Geçirmez
    Telefon görüşmesi için mikrofon
    Asma kancası
    10 saate kadar çalma süresi
    Ses Gücü: 3.3 W
    Frekans Hassasiyeti: 120Hz – 20kHz
    Sürücü Boyutu: 40 mm
    Sürücü Hassasiyeti : >80dB
    Ağırlık: 220g
    Boyutlar: 137 mm x 97 mm x 46 mm