JBL Tune 110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah

JBL Tune 110BT Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Siyah (PZRYN00000151)

Marka : JBL
İndirim Oranı : %19 İndirim
Fiyat : ₺269,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺219,00(KDV Dahil)

(JBL Türkiye Garantili)

Yüksek Kapasiteli Batarya
2 saat kadar kısa bir süre içerisinde kulaklığınızın şarjı tam olarak dolacaktır ve size 6 saat boyunca kesintisiz kullanım imkanı sunacaktır. Şarj bitme sorunu yaşamadan uzun süreli ve kaliteli müzik dinleme keyfi yaşatır.


Tok ve Derin Bas Tonları
Geniş sürücüleri sayesinde bas tonlarının oldukça tok ve derin duyulmasını sağlayacaktır. Sadece müzik dinlerken değil diğer aktivitelerinizde de bu bass yoğunluğunun keyfini çıkarabilirsiniz.


Kumanda Üzerinden Kullanım
Ürünün üzerinde bulunan kumanda ile kulaklığınıza komutlar vererek konforlu şekilde kullanabileceksiniz. Bu kumanda üzerinden parça değiştirebilir, müzik ses seviyesini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca mikrofon üzerinde bulunan tuş ile gelen aramaları tek hareket ile cevaplayabilirsiniz.


Manyetikli Sürücüler
Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda düzgün bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayacaktır. Sürücülerin arka kısmında buluna manyetik alan onları bir araya getirir ve kabloların karışmasını önler. Tekrar kullanmak istediğinizde kolayca ayırabilirsiniz.


Geniş Alanda Bağımsız Kullanım

10 metrelik bir alan boyunca bluetooth ile bağlantı kurarak kullanabileceğiniz bir kulaklıktır. Bu alan içerisinde müzik dinlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız.


Teknik Özellikleri
Sürücü çapı 8,6mm’ dir. Uzun süreli kullanım imkânı sunan bataryasının kapasitesi 120mAh’ dir. 2 saatte şarj olur ve 6 saat boyunca kesintisiz kullanım sağlar. Enseden geçirilerek kullanılır bu sebeple düşüp kaybolmayacaktır. Kulak içi kulaklığın mikrofonu vardır.

 

Her Zaman Her Yerde Sınırsız Müzik

Yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 6 saat boyunca müzik dinleyebilmenizi sağlayan kulaklığı, 2 saat içerisinde tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.

Sınıfına göre geniş sürücüleriyle özellikle bas tonları oldukça tok ve derin veren ürünü, müzik dinleme süreçlerinizin yanı sıra diğer multimedya içeriklerinin takibinde de değerlendirebilirsiniz.

Bluetooth teknolojisinden yararlanan ve akıllı telefon ya da bilgisayar gibi cihazlarla bu şekilde iletişim kuran modeli, ses kaynağından 10 metreye kadar mesafede kullanabilirsiniz.

Cihazın kumandası üzerindeki tuşlarla müzik ses seviyesi ve parça değiştirme işlemlerini yapabileceğiniz gibi mikrofon aracılığıyla da gelen aramaları pratik şekilde yanıtlayabilirsiniz.

Sürücülerin arka kısımlarının manyetik olması sayesinde ürünü kullanmadığınız anlarda,kablo karmaşası oluşmaması için her iki sürücüyü birbirine tutturabilirsiniz.