JBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi
JBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi
JBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi
JBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi

JBL Tune 225TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Mavi (PZRYN00000155)

Marka : JBL
İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺1.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺829,00(KDV Dahil)

(JBL Türkiye Garantili)

JBL Tune 225 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Korumalı Saklama

Ürünün güvenle saklanabilmesi için kutusu bulunur. İster cebinizde isterseniz de yanınızdaki çantada zarar vermeden taşıyabilirsiniz. Kutusu aynı zamanda kötü hava koşullarından da kulağınızı korumaya devam eder.

 

Kulaklarda Kaliteyi Fark Ettirir

Kendinize verdiğiniz kaliteyi kulaklarınıza da göstermek için geç kalmayın. Dinlediğiniz her şarkıda ses kalitesini hissedin. Bunun yanı sıra kulak içindeki uçlar da kaliteli malzemelerden tasarlanmıştır.

 

Müziği Yaşatır

Daha önce dinlediğiniz şarkıları yeniden dinlediğinizde bambaşka bir keyif alırsınız. Şarkı tutkunuzu üstün özelliklere sahip bir kulaklık ile taçlandırmaya ne dersiniz? Açtığınız her şarkıyı içinizde hissedin ve geriye mutlu anlar bırakın.


Konuşmaktan Zevk Alacaksınız

Telefonla konuşurken kulaklığın kötü olması hem konuşma hem de sohbet kalitesini düşürür. Fakat yeni kulaklığınız ile sohbet ettiğiniz her dakikanın güzelliğini keşfedin ve yaşadığınız ayrıcalığın kıymetini bilin.

 

Geceleri Yalnız Kalmayın

Özellikle kendinizi yalnız hissettiğiniz gecelerde hayatınızda en yakın arkadaş olur. Kulaklığı takıp istediğiniz şarkıyı açın ve gecenin keyfine varın. Hüzünlü anlarınızı bile sizinle paylaşır ve kesintisiz bir şekilde dinleme keyfi sunar.

 

Ritim Yakalamak Önemli

Hayatın zamanla azalan ritmini yeniden canlandırmak mümkün. İster yürüyüşte isterseniz de iş yerinde olun, kulaklığı taktıktan sonra hayatın ritmini yeniden yakalama şansını elde edebilirsiniz. Zamanın gerisinde kalmaktan vazgeçip ritminizi canlı tutmaya çalışın. Uzun ömürlüdür.