JBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
JBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah

JBL Tune 500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah (PZRYN00000157)

Marka : JBL
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)

(JBL Türkiye Garantili)

JBL Tune 510BT Bluetooth Multi Connect Kulak Üstü Kulaklık

 

Konuşma Süresi 40 Saat

Gittiğiniz her yerde yanınızda götüreceğiniz kulak üstü kulaklık sayesinde yaklaşık 40 saatlik konuşma süresi ile birlikte sizde Bluetooth destekli tüm cihazlarınızda kulak üstü kulaklığını kesintisiz bir iletişim sağlamak için deneyebilirsiniz.

 

Stereo Ses Özelliği

Ses performans özelliği ile birlikte sesi en doğru biçimde algılayabilir ve bu sayede sizde en kaliteli deneyimin sahibi olurken ekonomik fiyatlarla kulak üstü kulaklığı sahip olabilirsiniz.

 

5.0 Bluetooth Sürüm

İstediğiniz tüm Bluetooth destekli cihazlarınızda kullanabileceğiniz kablosuz özgürlüğü ile birlikte sizde kulak üstü kulaklığınızı ister müzik dinlerken ister sesli veya görüntülü sohbet uygulamalarında kullanabilir ve aradığınız hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Mikrofon Özelliği

Kalitesi ile fark yaratacak kulak üstü Bluetooth Kulaklık mikrofon özelliği sayesinde arka plandaki sesleri en aza indirir ve karşınızdaki sesi en doğru biçimde algılıya bilmenize ayrıcalıklı biçimde yardımcı olabilir.

 

Ayarlanabilir Kemer

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden kulak üstü kulaklığın ayarlanabilir kemer yapısını kendi kulak çapınıza göre rahatlıkla ayarlayabilir ve bu sayede sizde beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

 

Şık ve Dayanıklı

Görünümü ile estetik ve şık bir tasarım harikası olan bu donanım ekipmanıyla birlikte dayanıklı bir performans yapısına ulaşarak uzun süreler ses konusunda asla bir sorun yaşamadan kullanım gerçekleştirebilirsiniz.