JBL Tune 600BTNC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Pembe
JBL Tune 600BTNC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Pembe
JBL Tune 600BTNC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Pembe
JBL Tune 600BTNC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Pembe

JBL Tune 600BTNC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Pembe (PZRYN00000159)

Marka : JBL
Fiyat : ₺1.299,00(KDV Dahil)

(JBL Türkiye Garantili)


JBL T600BTNC Wireless Bluetooth 4.1 Kulak Üstü Kulaklık

 

Sıra Dışı Tasarım

Dilediğiniz kusursuz deneyimi yaşatan üstün performans yapısı ile her zaman sıra dışı bir deneyim yaşamanın ergonomik şekliyle harikalar yaratabilirsiniz. Geliştirilmiş performansı ile beklentilerinizi benzersiz biçimde yerine getirir.

 

Üstün Performans

Sizi her kullanımda ayrıcalık sahibi yapacak teknolojisi kaliteden bir an olsun ödün vermez. Yüksek ses kalitesini dilediğiniz gibi yaşayarak müzik veya video izlerken sınırsız bir deneyimin keyfini gönlünüzce yaşayabilirsiniz.

 

Kusursuz Deneyim

En ayrıcalıklı kullanım şeklinin yanına hassas ve dayanıklı yapısı uzun ömürlü bir kullanım şekli oluşturur. Mükemmel özellikleri ile aradığınız şıklığı en doğru şekilde sağlar ve size ergonomik bir kullanım yaşatır.

 


Profesyonel Hizmet

Benzersiz teknolojisi sayesinde sizde profesyonel bir deneyim yaşayabilir ve sınıfında en kaliteli performansı sağlayabilirsiniz. Gerçek dünyayla bağlantınızı kesecek mükemmel ses kalitesinin keyfini çıkarın.

 

Sınıfının En İyisi

Beklentilerinizi mükemmel bir biçimde yerin getiren üstün teknoloji ürünü en hassas donanım işlevini kazandırarak size kusursuz bir kullanım şekli sunar. Geliştirilmiş yapısı ile sizde kaliteden asla taviz vermeyin.

 

Ses Kalitesi

Daima en kusursuz ses kalitesini sunan ayarlanabilir yapısı konforu yaşamanız için geliştirilmiştir. Dilediğiniz ses seviyesini zahmetsiz bir şekilde tercih edebilir ve dilediğiniz yayını sıra dışı bir biçimde izleyebilirsiniz.