Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesı - Antrasit
Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesı - Antrasit
Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesı - Antrasit
Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesı - Antrasit

Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesı - Antrasit (PZRYN00000398)

Marka : Karaca
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)

(Karaca Türkiye Garantili)

Karaca Hatır Ailesinin En Sevilen Üyesi: Hüps Sütlü
Türk Kahvesi lezzetini bir adım öteye taşıyabilmenizi ve nefis sütlü kahveler yapmanızı sağlayacak Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi sizinle! Sade kahve dışında sütlü kahve seçeneklerini de hazırlamanızı sağlayan ideal ısı ayarına sahip olan bu ürün kahvelerinizi yakmadan doğru ayarda pişirir. Size sadece keyifle kahvenizi yudumlamak kalır.

 

Bol Köpüklü Kahve Keyfi
Türk kahvesi için köpük içim keyfinin en keyifli kısımlarından biridir şüphesiz. Köpüksüz bir Türk kahvesi, kahve keyfinize gölge düşürebilir. Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi ile yaptığınız her kahve bol köpüklü olacaktır. Birkaç fincan kahve yapsanız bile hepsine yetecek kadar köpük oluşur ve kimse kahveyi köpüksüz içmek zorunda kalmaz. Böylece sevdiklerinizle yapacağınız kahve keyfini bol köpüklü haliyle çıkarabilirsiniz.


Kullanımı Kolaydır
Bu kahve makinesini kullanarak kahve yapmak çok kolay olacaktır. Normalde kahveniz pişene kadar başında beklemeniz gerekir. Ancak bu makine taşma önleyici sisteme sahip olduğu için kahveniz pişerken gönül rahatlığı ile başka işlerle uğraşabilirsiniz.


Kısa Sürede Mükemmel Sonuç
Kahve makinesinin düğmesine bastığınız anda güçlü bir şekilde çalışmaya başlayarak çok kısa süre içinde kahvenizi hazır hale getirir. Karaca Hatır Sütlü Kahve makinesi, temizleme fırçası ve kahve ölçü kaşığı ile birlikte gelir. 16 farklı renk seçeneğiyle de göz dolduran Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi mutfağınızın en şık parçasından biri olacak.


Nefis Köz Tadı
Közde pişen Türk kahvesi, ağır ağır piştiği için mükemmel bir lezzet oluşturur. Bu makine özel çalışma stili ile kahvelerinizin köz tadında olmasını sağlayacaktır.


Farklı İçecekler Yapabilir
Bu makine ile Türk kahvesinden farklı içecekler de hazırlayabilirsiniz. Sütlü Türk kahvesi, sütlü sıcak çikolata ya da sütlü hazır kahveyi makineyi kullanarak yapabilirsiniz. Evinize misafir geldiğinde herkesin isteğine bağlı olarak çeşit çeşit kahve yaparak evinize kafe ortamı kazandırabilirsiniz.


Tasarruflu Kullanım
Kahvenizi pişirdikten sonra otomatik olarak kapandığı için sizin kapatmanız gerekmez. İşiniz bittikten sonra kapatmayı unutursanız, otomatik olarak kapanacağı için elektrik harcamayacaktır ve size tasarruf imkânı sunacaktır.