Kingston DataTraveler DT100 G3 32GB USB 3.0 USB Bellek
Kingston DataTraveler DT100 G3 32GB USB 3.0 USB Bellek

Kingston DataTraveler DT100 G3 32GB USB 3.0 USB Bellek (PZRYN00000169)

Marka : Kingston
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

(Kingston Türkiye Garantili)

 Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/32GB 32 GB Usb 3.0 Flash Bellek

Hızlı Veri Kaydetme

Sahip olduğu yüksek yazma hızı ile verileri en kısa süre içerisinde depolama alanına kaydeder. Verileri aktarım işleminde hızlı sonuçlar sunarken, kaydetme işlemlerini hata paylarına yer vermeden gerçekleştirir.
Hızlı Veri Görüntüleme

Sahip olduğu okuma hız performansı ile depolama alnında kaydedilmiş olan verileriniz en kısa sürede geri çağırma ve görüntüleme işlemlerinden yararlanabilmenize olanak tanır. Masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarınıza ürünü takarak, dosya içeriklerin i normalden daha hızlı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Önemli Dosyaları Taşıma İmkanı

Sahip olduğu minimal tasarımı bir cebe sığabilecek kadar küçüktür. Bu özellik ile depolama alanına yedeklediğiniz tüm önemli verilerinizde seyahatleriniz sırasında kolaylıkla cebinizde taşıyabilirsiniz. İdeal cihazlar üzerinden dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz.
Tek Depolama Alanından Faklı Çeşitlerde Veri Saklama İmkanı

Yüksek çözünürlüklü video, müzik, iş projesi dosyalarını aynı anda tek bir depolama alanı içinde saklayabilirsiniz. Masaüstü ve diz üstü bilgisayarlarınızda yer alan dosyalarınız kısa süre içinde yedekleyerek güven altına alabilirsiniz.

Masaüstü Ve Dizüstü Bilgisayarlarda Yeni Depolama Alanı Açma

Sahip olduğu geniş kaydetme alanı sayesinde, bilgisayarlarınızda dosya kaydetme alanı kalmaması halinde devreye girer. Bilgisayarlarınızda yer alan dosyaları, ürünün depomla alanına alarak, sabit depolama alanlarınızda yeni yer açabilirsiniz.

Yüksek Güvenlikte Kullanım

Küçük bir alanda saklanabilme ve dış tasarımında hareketli parçalara sahip olmama özellikleri hasar alma risklerini düşürerek, depolama alanındaki dosyalar için güvenlik sunar.