Kioxia Exceria R100 64GB MicroSD Kart
Kioxia Exceria R100 64GB MicroSD Kart
Kioxia Exceria R100 64GB MicroSD Kart

Kioxia Exceria R100 64GB MicroSD Kart (PZRYN00000173)

Marka : Kioxia
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)

(Kioxia Türkiye Garantili)

En İyi Depolama

MicroSD bellek kartı, 256GB’a kadar kapasite sunmak için BiCS FLASH™ 3D flash adı ile adlandırılan bellek teknolojisini kullanır. Fotoğraflarınızı, şarkılarınızı, belgelerinizi veya videolarınızı yanınızda sürekli taşımanızı sağlar. 100 MB/sn’ye kadar okuma hızı destekler. . Mobil cihazınızla fotoğraf çekmenizi ve video kaydı yapmanızı kolaylaştırır. En iyi anları yakalamanızı sağlar.

 

Hareketli Anlar İçin

Yüksek okuma hızına sahiptir. Geniş kapasitesi olan 64 GB belleği ile en hızlı fotoğraf kayıtların alınmasını ve videolarınızı çekme esnekliğini size sağlar.

 

Yüksek Çözünürlüklü Videolar

Full HD video gibi yüksek çözünürlük video kayıtları için uygundur. Geniş belleği sayesinden uzun ve kesintisiz videolar çekmenize imkân sağlar. İhtiyacınız olan her an ve her yerde video kaydetmenizi ve fotoğraf çekmenizi sağlar.

 

Su Geçirmez

Su geçirmez özelliği ile kayıtlarınız hep güvenli şekilde saklanır. Ansızın gelişen kazalarda, özellikle doğa ve su sporları çekimlerinde başınıza gelebilecek kazalar için güvenlidir. Kayıtlarınızın su ile temasında veri kaybı söz konusu olmaz.

 

Dayanıklı Yapı

Darbe, sıcaklık ve ani ısı değişimlerine karşı son derece dayanıklıdır. En son şartlarda kayıt yapmanıza olanak tanır. Aksiyon kameraların zorlu şartlar da kesintisiz ve kalite kaybı olmadan kayıt yapmasını sağlar.

 

X-Işınlarına Karşı dayanıklıdır

Havaalanı güvenlik kontrolünden etkilenmeyen özel yapısı vardır. Sürekli seyahat edenler için veri kaybı açısından son derece güvenlidir.