Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 USB Bellek
Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 USB Bellek

Kioxia TransMemory U202 128GB USB 2.0 USB Bellek (PZRYN00000174)

Marka : Kioxia
Fiyat : ₺199,00(KDV Dahil)

(Kioxia Türkiye Garantili)

Kioxia TransMemory U202 LU202W128GG4 128 GB USB 2.0 Flash Bellek

 

Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olup konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanızı mümkün hale getirir. Aynı zamanda şık bir tasarıma sahiptir ve kullanım gerçekleştirildiği süre zarfında herhangi bir görüntü kirliliğinin oluşması söz konusu olmaz. Kullanıcısının göz zevkine hitap eder.

 

Geniş Depolama Alanı

USB Flash Bellek 128 GB değerindeki geniş depolama alanı sayesinde içerisinde aynı anda çok fazla belge, fotoğraf, müzik, video ve dosyanın depolanabilmesi mümkün olmaktadır. Tüm bu dosyaların güvenli bir şekilde yanınızda taşımanızı mümkün kılar.

 

Bağlantı Türü ve Uyumluluk

USB 2.0 ile bağlantı sağlanmaktadır. Üzerinde USB 2.0 girişi bulunan tüm cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

 

Güvenli Kullanım

Belirli sınırı aşmamak kaydıyla herhangi bir şekilde suya maruz kaldığınız vakit verilerinizi koruyarak uzun süreli depolama avantajı sağlar. Hızlı ve kullanışlı bir veri taşıma aracı olarak her dönem güvenle tercih edilir.

 


Kullanışlı Yapı

Tüm belge ve programların yanı sıra pek çok veriyi kolay bir şekilde aktarma olanağı sunar. Kolay taşınabilir özelliği sayesinde cihazı yanınızda taşıyarak istediğiniz zaman çıkarıp kullanabilirsiniz.

 


Tak – Çalıştır

Tak – çalıştır sitemine sahip olmasından dolayı ilgili girişe bağlanmasının ardından direkt olarak depolama işlemi yapılabilmesine olanak sağlar. Bağlantının sağlanmasının ardından herhangi bir kurulum ya da yükleme gerektirmeden depolama yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

 


Dayanıklı Materyal

Üretiminde kullanılan materyal oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Böylelikle düşürmeniz durumunda bozulmaz ve uzun süreli kullanım gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Cebinizde başka eşyalar ile teması halinde de bozulmaya karşı direnç gösterir.

 


Yüksek Depolama Hızı

Üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde yüksek hızda depolama işlemi yapabilmenize olanak sağlar. Bu nedenle çok kısa bir sürede depolama işlemi yapabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.