Kioxia TransMemory U202 32GB USB 2.0 USB Bellek - Mavi
Kioxia TransMemory U202 32GB USB 2.0 USB Bellek - Mavi

Kioxia TransMemory U202 32GB USB 2.0 USB Bellek - Mavi (PZRYN00000176)

Marka : Kioxia
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

(Kioxia Türkiye Garantili)

Kioxia TransMemory U202 LU202L032GG4 32 GB USB 2.0 Flash Bellek

Kaliteli bellek geniş hafızasıyla dikkatleri çeker. USB şeklinde çalışan bellek her zaman yaşamınıza güzellikler katar. İş ve özel yaşamda her belgenin güvenli olarak depolamasına destek verir. İş yaşamı eskisinden çok daha başarılı olur. Toplamda 32 GB’lık kullanım alanı vardır.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

    Bilgisayarlar ile uyumlu şekilde çalışır.
    Taşınabilir yapıdadır.
    Güçlü hafızası belgelerin kalcı olarak depolanmasına destek olur.


32 GB’lık Depolama Alanı

Ürün toplamda 32 GB alana sahiptir. Geniş alanı olduğu için belgeler daha kolay saklanır. Yer kaplaması sorunuyla karşılaşmazsınız. İş yaşamınızla ilgili olan tüm belgeleri çok kolay şekilde saklama imkanı sunar. Artık iş yerlerinde daha fazla başarılı olacaksınız.

 

Yanınızdan Eksik Olmaz

Flash bellek yanınızdan eksik olmayacak. Gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Taşıması kolaydır. Taşıma sırasında çantada herhangi bir şekilde ağırlık yapmaz. Uygun ve ergonomik boyutları vardır. Hayatınıza olumlu etkiler yaratarak tüm performansını başarılı şekilde göstermeye devam eder.

 

Profesyonellikten Yana

İş yaşamında çok daha fazla profesyonel olmaya hazır olun. İşlerinizi bellek yardımıyla daha düzenli hale getirebilirsiniz. Her toplantıda belgeleriniz tek yerde toplanır. Böylece belgelerde karışıklık durumları da olmaz. Depolama konusunda sıkıntı yaşatmaz. Silinme durumuna karşı tüm önlemler alınmıştır. Belgeler yıllar boyu kaliteli şekilde saklanır. Ayrıca istediğiniz programı da indirip kaydetme hakkına sahipsiniz.