Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 USB Bellek
Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 USB Bellek
Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 USB Bellek

Kioxia TransMemory U365 256GB USB 3.2 USB Bellek (PZRYN00000178)

Marka : Kioxia
Fiyat : ₺329,00(KDV Dahil)

(Kioxia Türkiye Garantili)

Kioxia U365 LU365K256GG4 256 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek


Geniş Kapasite Sunar

Geniş kapasite dijital dünyada her şeydir. Tam 256 GB'e kadar kapasite sayesind e artık kesinlikle yer konusunda endişe duymanız gerekmeyecek. Bununla da sınırlı değil. 100 Mb s’ye kadar uzanan okuma hızı sayesinde flash bellek ile çalışırken kesinlikle beklemeniz gerekmez. Yüksek hızın ve verimliliğin keyfini çıkarmanızın vakti geldi.

 

Aşırı Isınmayı Engellen Sistem

Kartın içinde aşırı ısınmanın engellenmesi için özel olarak akım engelleyen ve otomatik olarak kapama sağlayan elektrik sigortası kesimi mümkündür. Bu kesim özelliği ateşlenmenin de engellenmesini sağlar. Korunaklı bir şekilde flash bellek kullanabileceksiniz.

 

Geniş Çalışma Sıcaklığı Aralığı

Çevre koşullarına yüksek uyum gösterir. Sıcaklığa dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Eksi 25 derece ile 85 derece arasında çalışır. Hem de çalışma sırasında yoğuşma problemi olmaz. ESD bağışıklığı özelliği ile insan vücudundan elektrostatik deşarja karşı koruma sağlar.


Dayanıklı Özel Tasarım

5 metreye kadar düşmesi halinde flash belleğiniz halen sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam eder. Dayanıklı tasarımı seneler boyunca kullanımını mümkün kılar. Hem de herhangi bir bozulma vb. olmadan!

 

Suyu Geçirmez

Su geçirmeyen akıllı telefonlardan su geçirmeyen aksiyon kameralarına en iyi yoldaş odur. Suyu geçirmez tasarımı sayesinde suyun altında bile çekim yapabileceksiniz.

 

Yüksek Kalite için Tasarlandı

İster HD kalitesinde videolar, ister HD kalitesinde resimler için flash belleği tercih edebilirsiniz. Yüksek kalite ihtiyacınızı Kioxia ile karşılayabilirsiniz. Anı yaşamaya odaklanma vakti geldi. Çünkü alan konusunda endişe etmenize gerek yok. X ışınlarına karşı da dayanıklı olduğundan hava limanlarında sorun yaşamanızı engeller.