Korkmaz Kahvekolik A860-07 Kahve Makinesi - Siyah/Krom
Korkmaz Kahvekolik A860-07 Kahve Makinesi - Siyah/Krom

Korkmaz Kahvekolik A860-07 Kahve Makinesi - Siyah/Krom (PZRYN00000180)

Marka : Korkmaz
Fiyat : ₺679,00(KDV Dahil)

(Korkmaz Türkiye Garantili)

Korkmaz A860 Kahvekolik Türk Kahve Makinesi

 

Aşırı Isınma Emniyetiyle Güvenli Taşıma

Pişirme esnasında ısınan kulplara temas edilmemesi için güvenlik sistemi bulunmaktadır. Cihazın çelik kulplarındaki aşırı ısınma tespit edildiğinde, sesli ikaz sistemi devreye girer ve olası kazaların önüne geçilir.

Yüksek Fincan Kapasitesi

Aynı anda 4 fincana kadar Türk kahvesi pişirme özelliği bulunmaktadır. Kalabalık misafirlerinizi ağırlamak için tek tek kahve pişirme zorunluluğu ortadan kalkacaktır. Uzun süreli çalışma özelliği, istenen miktarda kahve pişirilmesini sağlamaktadır.

 

Paslanmaz Çelik Gövdeyle Uzun Ömürlü Kullanım

Paslanmaz çelikten üretilmiş gövde kısmı, Korkmaz A860 Kahvekolik Türk Kahve Makinesi uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Yapay kaplama malzemelerden üretilmeyen gövde kısmı, lezzetli ve sağlıklı kahve pişirme deneyimi sunmaktadır. Çelik haznenin ağzındaki özel tasarım, kahvelerin fincanlara aktarılmasını kolaylaştırır.

 

Verimli Enerji Tüketimi

Bu kahve makineleri, 400W enerji tüketimi, uzun süreli kullanımlar için enerji tasarrufu sağlar. Düşük enerji tüketimi özelliği, elektrik harcamasını minimalize etmektedir. 400W’lık enerji, performans kaybını önler ve istenen miktarda kahve pişirme imkânı oluşturur.

 

Sesli İkaz Sistemiyle Rahat Kullanım

Çelik hazneye kahvenin konulmasının ardından, başında bekleme zorunluluğu olmadan otomatik şekilde kahveleri pişirecektir. Kahveler piştikten sonra, sesli ikaz sistemi devreye girer ve uyarı yapılır.

 

Otomatik Kapanma Sistemi

Hazne içindeki su azaldığında, ısınma ve yanmaların önüne geçmek için otomatik kapanma sistemi devreye girmektedir. Belirli sıcaklığa ulaşan mekanizma, ısıyı kendiliğinden tespit eder ve ısınma sensörü sayesinde kendini kullanıma kapatır.