Kumtel LX-8520 Fırın 20LT - Bej
Kumtel LX-8520 Fırın 20LT - Bej
Kumtel LX-8520 Fırın 20LT - Bej

Kumtel LX-8520 Fırın 20LT - Bej (PZRYN00000182)

Marka : Kumtel
Fiyat : ₺689,00(KDV Dahil)

(Kumtel Türkiye Garantili)

Kumtel LX-8520 Tinimini Rustik 20 LT Statik Mini Fırın Bej

Kumtel mini fırın mutfağınızda size yardımcı kullanışlı ev aletlerinden biridir. Bu cihaz sayesinde sunumlarınızı çeşitlendirerek uzun ömürlü, kaliteli bir ürün deneyimine sahip olabilirsiniz.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

    Paslanmaz Cr-Ni rezistansa sahiptir. Bu sayede fırını uzun yıllar kullanarak tasarruf sağlayabilirsiniz.
    Cihazda ayarlanabilir termostat mevcuttur.
    Zil uyarılı zaman ayarı bulunur. Alarmlı zaman ayarı sayesinde pişirme sürecini kontrol altında tutabilirsiniz.

 

Teknik Detaylar

Kumtel marka fırın, paslanmaz çelik içeren rezistans özelliğiyle uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ürünün birbirinden farklı pişirme kademeleri sayesinde birden fazla yiyeceği gereken ısı ayarında pişirebilirsiniz. Pişirme gücü, iç hacmi ve yaydığı ısı enerjisi bakımından yüksek enerji sunar.

 

İşlevsel Tasarım

Bu Mini & Midi Fırın, mutfaklarla tam uyum sağlayan bej rengine sahiptir. Ürün tasarımı dolayısıyla minimal ölçülere sahiptir ancak pişirme kapasitesi bakımından da idealdir. Cihaz mutfağınızda yer işgal etmeyerek ideal miktarda yiyeceği pişirme yapmaya olanak tanır. Ayrıca ürün beraberinde paslanmaz Cr-Ni ızgaraya sahiptir. Bununla birlikte fırın bir adet yuvarlak tepsi ve 1 adet köşeli emaye tepsi aksesuarlarına da sahiptir.

 

Isıtma Seçenekleri

Fırını kullanırken yemeğin zaman ayarını ve ısı ayarını gıdaya uygun bir biçimde ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında pişirdiğiniz yiyeceğe göre alt-üst ısıtma yöntemini, sadece alttan ısıtma yöntemini veya mangal yöntemine uygun pişirme yapmak için ızgarayı da kullanabilirsiniz.