Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Oppo Enco W31 Bluetooth Kulaklık - Beyaz (PZRYN00000221)

Marka : Oppo
Fiyat : ₺1.559,00(KDV Dahil)

(Oppo Türkiye Garantili)

Oppo Enco W31 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık (Oppo Türkiye Garantili)

Ergonomik Kulak Pedleri

Kulaklığın üzerinde bulunan ergonomik kulak pedleri kulaklığın çok daha konforlu bir yapıya sahip olmasını sağlamıştır. Yumuşak özellikte olduğu için kulağınız çok rahat edecektir.

 

Kesintisiz Müzik Keyfi

Kablosuz olarak kullanılan bu kulaklıkları cihazınıza bağladıktan sonra hiçbir kesinti sorunu yaşamayacaksınız. Yüksek ses kalitesi ile kesintisiz müzik dinlemenin keyfine varın.

 

Dokunmatik Sensörler ile Tam Kontrol

Kulaklığın üzerinde bulunan dokunmatik sensör ile şarkıyı başlatıp durdurabilirsiniz, gelen çağrıları başlatabilir ve bitirebilirsiniz. Tek bir dokunuş ile kulaklığınız üzerinden bu işlemleri yapabilmek size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.


Üstün Ses Sistemi

Güçlü bas seslerini sorunsuz ve etkili duymanızı sağlayan bu kulaklık ile müzik dinleme keyfiniz katlanarak artacaktır. Bu kulaklık ile en sevdiğiniz müzikleri daha da çok severek dinleyebilirsiniz. Ayrıca üstün ses kalitesi en ince ayrıntıdaki seslerin bile duyulmasını sağladığı için bu kulaklığı kullanarak oyun oynadığınız sırada performansınız artacaktır.

 

Kutu İçeriği

Bu kablosuz kulaklık ile birlikte her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve kulaklığınızı şarj edebileceğiniz bir kılıf, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi gelmektedir.

 

Dayanıklı Yapısı ile Uzun Süreli Kullanım

Ter, toz ve su gibi çeşitli çevresel koşullara karşı son derece dayanıklı olan bu kulaklığı uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabileceksiniz.