Pantum Wifi Lazer Yazıcı P2500W
Pantum Wifi Lazer Yazıcı P2500W
Pantum Wifi Lazer Yazıcı P2500W
Pantum Wifi Lazer Yazıcı P2500W

Pantum Wifi Lazer Yazıcı P2500W (PZRYN00000223)

Marka : Pantum
Fiyat : ₺1.599,00(KDV Dahil)

(Oppo Türkiye Garantili)

Pantum P2500W Wi-Fi Mono Lazer Yazıcı

 

Ergonomik ve Şık Tasarım

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı kullanıcısına oldukça konforlu bir kullanım gerçekleştirebilme imkânını beraberinde getirmektedir. Ayrıca şık bir tasarımı bulunmaktadır. Şık tasarımı kullanım alanında herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmadan kullanım gerçekleştirilebilmesine imkân sağlamaktadır.

 

Boyut Ölçüleri

Lazer Yazıcının 17.8 x 33.7 x 22 cm genişliğinde boyut ölçüleri bulunmaktadır. Bu nedenle kullanım alanında çok fazla yer kaplaması söz konusu olmaz. Bu da sizlere kullanım gerçekleştirebileceğiniz geniş bir kullanım alanının kalmasın olanak sağlamaktadır.

 

Yazıcı Çözünürlüğü

1200 x 1200 değerinde yüksek bir yazıcı çözünürlüğü bulunmaktadır. Bu nedenle yazıcıdan çıkarttığınız tüm çıktılar oldukça okunaklı ve kaliteli bir biçimde çıkmaktadır.


Toplam Kağıt Girişi

Tek bir seferde 150 adet kağıdı barındırabilecek geniş bir kağıt haznesi bulunmaktadır. Bu nedenle sürekli olarak kağıt dolumu yapmak durumunda kalmadan tek bir dolum ile uzun süreli olarak kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

 

Baskı Hızı

Dakikada 20 sayfa basabilme özelliğine sahip olmasından dolayı oldukça hızlı bir biçimde çıktı alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle uzun süreler boyunca baskı almayı beklemezsiniz ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Baskı Türü

Lazer baskı ile yazdırma işlemi yapmasından dolayı oldukça kaliteli baskılar alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmadan net ve okunaklı baskılar alabilmenize olana sağlar.