Phoneaks PA-1110 SD Kart Girişli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Kahverengi
Phoneaks PA-1110 SD Kart Girişli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Kahverengi

Phoneaks PA-1110 SD Kart Girişli Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Kahverengi (PZRYN00000240)

Marka : Phoneaks
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)

(Phoneaks Türkiye Garantili)

 Phoneaks PA-1110 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

 

Farkını Gösterir Ve Etkiler

Kulak üstü olacak şekilde tasarlanmıştır. Kulağınızı tam sarar ve müzikleri kaliteli bir şekilde duymanıza yardımcı olur.

 

Tasarımıyla Gözde

Şık ve zarif tasarımı ile konforlu bir kullanım sağlar. Hafif ve ergonomik bir yapıda olmasından dolayı her yere çantalarınıza koyarak rahatlıkla taşıma fırsatınız vardır.

 

Teknoloji Kulaklarınızda

En son model teknoloji ile üretilmesinden dolayı kullanışı da oldukça pratik ve kolaydır. Kulaklığınızı asla acıtmaz ve kulaklarınızda ağırlık yapmaz.


Basınç Duygusu Yok

Basıncı yoktur. En yüksek yüksek sesle müziklerinizi dinleseniz bile asla kulağınızda ağrı meydana gelmez. En kaliteli ve yüksek sesle müziklerinizi dinleme imkanınız vardır. Oyunlarınızı da bu kulaklık ile rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunda yer alan bomba ya da savaş seslerini en net ve keskin şekilde duyabilirsiniz.

 

İstediğiniz Zaman Takın

İstediğiniz zaman istediğiniz her yerde rahatlıkla bu kulaklığı kullanabilirsiniz. Kulak pedleri ve baş bandı yumuşak malzemeler ile yapıldığı için kulağınızı ve başınızı ağrıtmaz. Konforlu bir şekilde kullanım sağlar.

 

Keyifli Müzik Deneyimi

10 metre uzaklıklara kadar çekim gücü vardır. Bluetooth özelliği olan tüm akıllı cihazlar ve telefonlar ile uyumlu bir şekilde çalışır. Sağlam ve dayanıklı malzemeler ile üretildiği için dış darbelere karşı her zaman kendini koruma altına alır. En yüksek ses kalitesi ve hızı ile müziklerin dinlenmesine imkan sağlar. Diğer Bluetooth Kulaklık modellerini incelemek için Bluetooth Kulaklık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.