QCY M18 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
QCY M18 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
QCY M18 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık
QCY M18 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık

QCY M18 TWS Bluetooth Kulakiçi Kulaklık (PZRYN00000245)

Marka : YouPin
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Qcy M18 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık


Qcy kablosuz kulak içi kulaklık modeli, Bluetooth teknolojisi ile çalışır. Farklı cihazlarla kullanıma uygun kulaklık modeli Android, iOS gibi işlemcilerle uyumludur. Ergonomik tasarımıyla kulağa tam oturan modeli spor sırasında veya günlük aktivitelerde kullanabilirsiniz.

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Kulaklık modelinde 5.1 Bluetooth teknolojisi bulunur. Bluetooth özelliği olan tablet, telefon ve bilgisayar gibi farklı cihazlarla kullanabilirsiniz.
Kulaklıkların taşıma kutusu aynı zamanda şarj etmek için kullanılır. Bu sayede kulaklıkları güvenli bir şekilde saklarken şarj edebilirsiniz.
Akıllı sensörleri bulunan kablosuz kulaklık, kullanıcı kulağından kulaklığı çıkardığın otomatik olarak ses veya videoyu durdurur.


Kullanım Süresi
Kablosuz teknolojiye sahip kulaklık modelinin 380 mAh değerinde bataryası bulunur. Şarj kutusu ile birlikte 20 saatlik batarya ömrü sunan modelin her bir kulaklığı yaklaşık 4 saat müzik dinleme imkanı sağlar.

 

Dayanıklılık
Kulak içi kullanıma uygun tasarlanan kablosuz kulaklık, dayanıklılık performansıyla günlük kullanım için beklentileri karşılar. Toza karşı dayanıklılık gösteren model sıvılara karşı korumalıdır. IPX4 sertifikasına sahip kulaklık sıvı temaslarına karşı belirli düzeyde dayanıklılık gösterir.


Fonksiyonel Tasarım
Müzik dinlemek, oyun oynamak ve film izlemek için kullanabileceğiniz kablosuz kulaklık modelini çevrimiçi oyunlar için tercih edebilirsiniz. Mikrofon özelliği sayesinde telefon görüşmeleri ve mobil oyunlarda iletişim kurmak kulaklıkları kullanabilirsiniz. Ses dudak senkronizasyonu bulunan kulaklık, çevrimiçi oyunlardaki ses gecikmelerini en aza indirmeye çalışır.