Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah
Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah
Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah
Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah

Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah (PZRYN00000252)

Marka : Razer
İndirim Oranı : %24 İndirim
Fiyat : ₺380,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺289,00(KDV Dahil)

(Razer Türkiye Garantili)

Razer Deathadder V2 Mini RZ01-03340100-R3C1 Optik Oyuncu Mouse

 

Kolay Bağlantı

USB 2.0 bağlantı tipi sayesinde Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse’yi oldukça kolay bir şekilde bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Kullanım için bilgisayarınızın USB 2.0 portuna takmanız yeterlidir.

 

Dayanıklı Tasarım

Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse darbelere, çiziklere ve hasarlara karşı uzun süre sağlam kalır. Bu sayede daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

 

Uzun Süre Konforlu Kullanım

Ergonomik tasarımı sayesinde Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse elinize tam oturur. Avuç içine uygun olarak tasarlandığı için bileğiniz ve kolunuzu ağrıtmaz. Bu sayede daha uzun süre rahatlıkla çalışabilirsiniz.


Tuş Sayısı

3 tuşa sahip Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse sayesinde daha akıllı ve pratik bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Orta kısmında bulunan küçük tuşu ile kolayca DPI oranını değiştirebilirsiniz. Bu sayede bilgisayardan karışık menülere girmenize gerek kalmaz.

 

Hassasiyet Değeri

8500 DPI’ye kadar hassasiyete sahip Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse tüm hareketlerinizi algılayarak sizi yavaşlatmaz. Bu sayede özellikle tasarım yaparken hayal gücünüzü sınırlandırmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda gecikmesiz kullanımı keyfine sahip olabilirsiniz.

 

Garanti Süresi

Razer Deathadder V2 Mini Optik Oyuncu Mouse 2 yıllık garanti süresine sahiptir. Bu sayede oldukça uzun ömürlü ve güvenceli bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Bununla birlikte olası arızalarda sizi mağdur etmez ve daha hesaplı bir seçenektir.