Razer Viper Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah
Razer Viper Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah
Razer Viper Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah

Razer Viper Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse - Siyah (PZRYN00000254)

Marka : Razer
Fiyat : ₺529,00(KDV Dahil)

(Razer Türkiye Garantili)


Razer Viper Mini RZ01-03250100-R3M1 Optik Oyuncu Mouse

 

En Çok Aranılan Marka ve Model

Mouse denildiği zaman en çok aranılan marka ve model Razer Viper’dır. Kullanıcı memnuniyeti en yüksek ürünler arasında bu ürün bulunmaktadır. Siyah rengi, ince görünümü, şık tasarımı ve ayrıcalıklı özellikleri ile Razer’ı tercih edebilirsiniz.

 

Takılma ve Donma Gibi Problemler Yok

Fare kullanımı ile birlikte ortaya takılma ve donma gibi sorunların çıkması söz konusu olabilir. Oysa Razer mükemmel bir hıza sahip olduğundan asla takılmaya neden olmaz. İşlerinizi yaparken ya da oyun oynarken bu mükemmel hızın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

RGB Eğlenceli Renk Efektleri Mevcut

Fare kullanımını eğlenceli bir hale getirmek ister misiniz? O halde Razer Viper RGB aydınlatmasına bir göz atın! Tam 4 farklı RGB efekti bulunmaktadır. Ürün optik sensörlüdür. Renkler ile estetik zevkinizi tatmin edebilirsiniz.


Tak Çalıştır Özelliği Mevcut

Razer Viper tak çalıştır özelliğine sahiptir. Mouse u çalıştırmaya başlamanız için onu yuvasına takmanız yeterli olur. Zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Rapor hızı 125 500 1000 HZ olarak belirlenmiştir.

 

Uzun Ömürlü Kullanım

Uzun ömürlü fare kullanımı isterseniz Razer Viper aradığınız üründür. Çünkü RAZER tam 3 milyon tık ömüre sahiptir. Bu süre içinde bozulma, aksama gibi sorunlar asla ortaya çıkmaz.

 

Şık Tasarımı ile Göz Dolduruyor

Razer şık tasarımı ile göz doldurmayı başarıyor. İnceliği, boyutları, rengi ve kompakt olması tercih sebeplerinin başında geliyor. Razer Viper ile hem işlevsel özellikleri hem de estetik güzellikleri bir arada yakalayabilirsiniz. Her şey tek bir üründe toplandı!