Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz
Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Realme Buds Air Neo Kulak İçi Bluetooth Kulaklık - Beyaz (PZRYN00000257)

Marka : Realme
Fiyat : ₺869,00(KDV Dahil)

(Realme Türkiye Garantili)

Çalışırken, otururken, yürürken, metroda, otobüste ya da uçakta kısacası günün her anında müzik dinlemekten vazgeçemeyenler için geliştirilen Oppo Realme Buds Air Neo TWS kablosuz şarjlı Bluetooth kulaklık, kaliteli ve net ses deneyimiyle içerik dinleme keyfinizi üst seviyeye çıkarıyor. Yenilikçi, modern, şık ve ergonomik tasarımıyla kalpleri fetheden Realme Buds Air Neo, R1 çipiyle deneyimi özgürlüğünüzü size yeniden kazandırıyor.


Realme Buds Air Neo ile Geleceğin Ses Kalitesi

Kulaklık, telefonunuz ile çok hızlı şekilde bağlantı kurmanızı sağlayan son derece gelişmiş bir çip teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Model R1 çipiyle müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken ve telefon görüşmeleri yaparken sıra dışı kablosuz kulaklık deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyor. Oppo Realme Buds, “Süper Düşük Gecikme Modu” sayesinde film izlerken veya oyun oynarken video ile ses arasında olağanüstü senkronizasyon sunuyor ve gecikmeleri %51’e varan oranlarda azaltıyor.

Realme Buds Air Neo ses deneyimini mükemmel hâle getirmek için 13 mm bas Kuvvetlendirme sürücü birimi kullanılıyor. Üst düzey kalitede poliüretan ve titanyum kullanılan 13 mm geniş ses biriminde, poliüretanın esnekliği ve titanyumun sertliğinden faydalanılıyor. Böylelikle kulaklık, hem net tiz hem de derin ve güçlü bas aralıklarını mümkün kılıyor. Oppo Realme’nin ses konusunda uzman ekiplerle tasarladığı dinamik bas kuvvetlendirme, sesteki bas potansiyelini ortaya çıkararak daha fazla dinamizm ve katman ekliyor.
Oppo realme Buds Air Neo Akıllı Kulaklık Deneyimi Sunuyor
Buds Air Neo, akıllı dokunmatik kontroller aracılığıyla kontrolü tamamen size bırakıyor. Aramayı cevaplama, müzik çalmayı başlatma ve duraklatma, sonraki şarkıya gitme, aramayı sonlandırma ve süper düşük gecikme özelliğini aktifleştirme gibi işlemler sadece kulaklığa birkaç kez dokunmakla yapılabiliyor. Model, ayrıca telefonunuzu çıkarmadan iki saniyelik tek bir dokunuşla mobil asistan uygulamasını etkinleştirebiliyor ve soru sormanıza, ses seviyesini ayarlamanıza izin veriyor.

Kullanıcı deneyimini üst düzeylere taşımak için geliştirilen Realme Buds Air Neo, tamamen şarj edildiğinde 17 saate kadar süren pil ömrüyle tüm gün size eşlik ediyor. Aynı zamanda Oppo Realme Buds Air Neo TWS, üçer saatlik tek müzik dinleme süresi ve tek çağrı süresiyle verimli bir pil performansı sergiliyor. Kablosuz kulaklığın pil ömrü, uzun süren seyahatleriniz ya da çalışmalarınız boyunca seçtiğiniz içeriğin size kesintisiz ve istikrarlı bir kalitede eşlik etmesini sağlıyor.


Oppo Realme Buds Air Neo TWS Kablosuz Şarjlı Bluetooth Kulaklık Farkı

    Kulak içi uyumu optimize edilen ve her biri 4.1 g ağırlığında olan model, rahat ve ergonomik kullanıcı deneyimi vadediyor.
    Realme Buds Air Neo, Realme Link aracılığıyla markaya ait tüm akıllı cihazlarla eşleşebiliyor.
    Ürün, gelişmiş Bluetooth bağlantı özelliğiyle kesintisiz bir ses deneyimine imza atıyor.
    Model, 10 m (30 ft) kablosuz alanıyla uzak mesafelerde bile güçlü ve net ses deneyimi sunuyor.
    Kulaklığın IPX4 su geçirmezlik seviyesi, yağmurlu havalarda kullanımına imkân tanıyor.
    Kablosuz kulaklık, kutu içeriğindeki şarj kutusunda şarj edilebiliyor. Şarj kutusu aynı zamanda kulaklığın zarar görmeden muhafaza edilmesini de mümkün kılıyor.

 

Teknik Özellikler

    Kulaklık boyutu: 40.5 x 16.59 x 17.70 mm
    Şarj kutusu boyutu: 51.3 x 45.25 x 25.3 mm
    Ses duyarlılığı: -88 dB
    Bluetooth versiyon: Bluetooth 5.0
    Frekans aralığı: 20 - 20000 Hz

Güç ve Stili Birleştiren Oppo Realme Buds Air Neo TWS

119.2 ms gecikme süresiyle oyun oynarken, video izlerken ve müzik dinlerken tüm detaylara hakim olmanızı sağlayan Oppo Realme Buds Air Neo TWS, 30 metreye kadar kesintisiz ses performansı sunarak akıllı telefonunuzdan uzaklaştığınızda bile görüşmeleriniz ya da video ve müzik keyfiniz yarıda kalmıyor. Böylelikle güç ve stili birlikte sunan Oppo Realme Buds Air Neo, kullananların vazgeçemediği bir ürün olmayı başarıyor.

Oppo Realme Buds Air Neo TWS Kablosuz Şarjlı Bluetooth Kulaklık