Realme Buds Q2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah
Realme Buds Q2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah
Realme Buds Q2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah

Realme Buds Q2 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık - Siyah (PZRYN00000259)

Marka : Realme
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺449,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺319,00(KDV Dahil)

(Realme Türkiye Garantili)

Realme Buds Q2 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık-Siyah


Enerjisi Yüksek
Enerjisi yüksek olan kulaklık ile sizin de her şarkı dinlediğinizde enerjiniz çok daha yüksek olur. Zamanınızı daha eğlenceli ve verimli şekilde geçirmek adına sizlere yardımcı olur.


Müzik Zamanı
Müzik sizlerin yaşamına katkı sağlar. Ruhunuzu dinlendirerek sizler de müzik ile yaşamı bir arada yaşayıp hayatınıza güzellikler getirebilirsiniz. Yaşamınız boyunca kulaklık ile istediğiniz şarkıları kolayca dinleme fırsatı verir.


Yaşamda Eğlence
Eğlenceli anlar yaşamak için müzik tutkunuzdan asla vazgeçmeyin. Nerede olursanız olun kulaklığı takın ve müzik dinlemeye devam edin. Her yerde hem bedensel hem de ruhsal olarak rahatlarsınız.


Kulaklarda Keyif
Müzik ile hakkettiğiniz değeri kendinize gösterme zamanı. Yaşamınız boyunca kalitesi ile sizlere destek olurken yolda ya da herhangi bir iş yaparken de müzik dinleme imkanı sunar.


Güzel Yolculuklar
Yolculuklarınız artık yalnız geçmeyecek. Kulaklığı akıp en uzun yolculuklarda bile sizlere destek olur ve yaşamınızda olumlu etkiler yaratır. Ruhunuzu dinlendirerek yaşamınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.


Ritmi Kaçırmanızı Engeller
Hayatın ritmini her zaman yakalamanıza yardımcı olur. Bulunduğunuz her yerde sizlere güzel bir müzik deneyimi yaşatır ve yaşamınızı da daha eğlenceli hale getirir. Hayatın ritmine ortak olun ve ruhunuzun dinlenmesine izin verin. İşten geldikten sonra tüm yoğunluğu müzik ile atma zamanı. Her yerde kullanımını rahatça yapabilirsiniz. Diğer Bluetooth Kulaklık modellerini incelemek için Bluetooth Kulaklık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.