Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz

Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz (PZRYN00000262)

Marka : Roborock
Fiyat : ₺6.999,00(KDV Dahil)

(Roborock Türkiye Garantili)

Roborock S5 Max Robot Süpürge Beyaz

 

Evlerin ve yaşanan ortamların temizliği, ortamda bulunan insanların sağlığının korunması açısından önemlidir. Temizliği daha kolay ve pratik hale getirmek amacıyla teknolojik temizlik aletleri üretilmektedir. Bu teknolojik temizlik ekipmanlarından biri de akıllı robot süpürge ürünleridir. Roborock markası tarafından üretilen Roborock S5 Max Vacuum Cleaner robot süpürge, sahip olduğu kolay kurulum, insan gücü gerektirmeden detaylı temizlik sağlaması, özel kir algılama sensörü, yüzey algılama özelliği, temizlik modları, zamanlama ayarları, yüksek emiş gücü, haritalama ve rota tespit etme becerisi gibi gelişmiş özellikleri ve ileri teknolojisi ile zeminlerin temizliğinin en iyi ve pratik şekilde yapılmasını sağlar.

 


Gelişmiş Özellikleri ve İleri Teknolojisi ile Roborock S5 Max Robot Süpürge

Robot süpürgeler, kullanıldıkları alanlarda ve yerlerde gözle görülür fark yaratır. Yüksek emiş gücü ile tüm kiri ve tozu çekecek olan Roborock S5 Max Robot Süpürge, detaylı bir temizlik sağlar. Son derece kolay bir şekilde aktive edilebilen bu cihaz evinizi sürekli temiz tutmayı amaçlar. İnsan gücüne gerek duymadan çalışan robot süpürge, ilk kullanımda kullanıldığı alanın haritalandırılmasını detaylı bir şekilde tamamlar. Bu şekilde ev veya iş yerinizde otomatik bir şekilde hareket eder. Sonrasında zeminlerin temizliğini bu haritaya uygun olacak şekilde yapan Roborock S5 Max robot süpürge, ayrıntılı bir temizlik sağlar. Kir ve toz algılama sensörü ile de kirlere odaklanarak temizliği yapan ve tamamlayan robot, kirli alanların derinlemesine temizlenmesini sağlar. Evlerde mermer, parke, taş gibi farklı yüzeyler bulunabilir. Roborock S5 Max yüzey algılama özelliği ile üzerinde olduğu yüzeyi algılar ve temizliği de üzerinde bulunduğu yüzeye göre yapar. Bu özelliği sayesinde parke gibi hassas değerlendirilebilecek yüzeylere zarar vermez. Kullandığı su miktarını da buna göre ayarlayan cihaz, halı bulunan yüzeyleri de rahatlıkla algılar. Roborock S5 Max robot süpürgenin sağladığı detaylı temizlik bu noktada kullanıcısına kolaylık ve temiz bir ortam sunar. Roborock S5 Max özellikleri oldukça gelişmiştir. Günlük olarak süpürme ve temizleme işini üstlenen robot sayesinde kullanıcı normalde temizlik için ayırdığı vaktini ve enerjisini farklı aktivitelere ayırabilir. Böylece robot süpürge kullanıcısını bu alandan yaptığı zaman tasarrufu ile daha verimli günler geçirebilir veya bu süreyi dinlenmek için kullanabilir. Hem uzaktan hem de manuel kontrol edilebilen Roborock S5 Max robot süpürge, mobil bir cihazla bağlantı kurar. Bu sayede vereceğiniz direktiflere uyan bu akıllı süpürge, çeşitli fonksiyonları da tek tuşla yerine getirebilir.. Farklı temizlik programları, gelişmiş özellikleri ve yüksek teknolojisi ile Roborock S5 Max Robot süpürge, kullanıcıya minimum efor ile detaylı temizlik sunar.

 

 

 

Her Açıdan Avantajlı ve Kullanışlı Roborock S5 Max Robot Süpürge Beyaz Modeli

Özellikleri ile kolay ve etkili kullanıma sahip olan Roborock S5 Max Robot Süpürge, detaylı bir temizlik sağlar. Kutusu açıldığında ve şarj edildiğinde direkt olarak temizliğe hazır olan Roborock S5 Max robot süpürge kurulumu da kullanımı kadar kolaydır. Akıllı telefon uygulaması ile uzaktan kontrol edilebildiği gibi aynı zamanda manuel olarak da kontrol edilebilen robot süpürge bu açıdan da kullanışlı ve avantajlıdır. Yüksek emiş gücü ve motor gücü ile güçlü bir şekilde çalışan, zeminlerdeki kiri ve tozu sensörleri sayesinde algılayarak temizleyebilen bu robot süpürge şarj edildikten sonra 3 saate kadar kesintisiz şekilde kullanılabilir. Belirlediğiniz temizlik planına sadık kalan robot süpürge bu plana uygun olacak şekilde, sizin ekstra yönlendirmenize gerek kalmadan temizliği yapar. 200 metrekareye kadar temizleme alanı sunan Roborock S5 Max robot süpürge, en geniş alanları dahi tasarruflu bir şekilde temizler. Tüm evin temizlenmesini sağlayabilen bu robot süpürge modeli aynı zamanda kullanıcının tercihine ve isteğine bağlı olarak belirli alanları temizleyebilir veya belirli alanlardan uzak durabilir. Akıllı özellikleri ve gelişmiş teknolojisi ile Roborock S5 Max robot süpürge, düzenli ve detaylı temizlik sağlayabilen bir modeldir. Süpürme özelliğinin yanında paspas özelliği de bulunan bu robot süpürge modeli, sizin direktiflerinize göre veya otomatik olarak bu işlevleri yerine getirebilir. Farklı zemin çeşitlerini algılayarak temizliği buna uygun şekilde yapan Roborock S5 Max robot süpürge her anlamda temizliğin en iyi şekilde tamamlanmasını ve sürdürülmesini sağlar. Üstün özellikleri ve ileri teknolojisi ile gelişmiş özelliklere sahip Roborock S5 Max robot süpürge kullanımı bu nitelikleriyle birçok olumlu getiri sunar.

 


Detaylı Bir Temizlik İçin Roborock S5 Max Robot Süpürge Beyaz Modeli

Roborock S5 Max robot süpürge, ilk olarak kolay kullanılabilmesi ile öne çıkar. Hızlı bir şekilde kurulumu sağlanan bu ürün, mobil cihazınızla anında bağlantı kurar. Temizliği en pratik hale getiren ürünlerden olan bu robot süpürge, zaman ve efor ayırmadan temizlik yapılabilmesini mümkün hale getirmiştir. Roborock markasının ileri teknoloji ile geliştirdiği S5 Max robot süpürge modeli, kir algılama sensörü, kolay kurulumu, haritalama özelliği, süpürme ve paspas yapma özellikleri ve farklı yüzey çeşitlerini algılama yetisi gibi gelişmiş özellikleri ile kullanım açısından son derece kolay ve pratik, performans açısından yüksek derecede etkilidir. Sadece katı değil, sıvı maddeleri de temizleyebilen Roborock S5 Max robot süpürge, süpürme özelliğinin yanında paspas yapma özelliğine de sahiptir. Mobil cihazdan kontrol edilebilmesinin yanı sıra bu ürün, manuel olarak da yönetilebilir. Normalde günlük temizliğe ayrılan zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlayan bu robot süpürge, farklı alanlarda ve farklı yüzeylerde özel temizleme programlarına ve yöntemlerine sahiptir. Özellikle çocuk, bebek veya evcil hayvan bulunan evler kirlenmeye daha yatkın olur. Aynı şekilde bu mekanların temiz olması gerekir. Bu yüzden sık şekilde temizlenmesi gereken evlerde Roborock S5 Max robot süpürge kullanılmasının birçok açıdan faydası olacaktır. Roborock S5 Max Vacuum Cleaner robot süpürge, 5 farklı çalışma modu ve 180 dakikaya kadar çıkan çalışma süresi ile ayrıntılı temizlik sağlar. Üstelik 2,5 saatte şarjını doldurabilen bu robot süpürge modeli, üçlü temizlik sistemi teknolojisi kullanır. Üzerinde bulunduğu zeminin çeşidine göre temizlik sağlayan bu robot süpürge modeli 2 santimetreye kadar olan engelleri aşabilir. Halı veya yerde bulunan kıyafet gibi engellerin üzerlerinden atlayarak temizliğe devam edebilen bu cihaz, sürekli ilgiye ihtiyaç duymaz. Çalıştırdıktan sonra kendi otomatik programını sürdürür. 2000 Pa emiş ve 58 W motor gücü ile yüksek performansta çalışan robot süpürge, önüne çıkan kir ve tozu süpürme ve paspas yapma özellikleri sayesinde temizler.