Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi
Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi
Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi
Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi
Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi

Samsung Galaxy A11 - 32GB - Mavi (PZRYN00000278)

Marka : Samsung
Fiyat : ₺3.999,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Galaxy A11 32 GB (Samsung Türkiye Garantili)

 

Geniş Tasarımlı Ekran

Telefonun geniş çerçeve ile yapılmasından dolayı resimler, videolar, dosyalar en yüksek büyüklükte görülür. HD+TFT ekranı ile istediğiniz canlı yayınları bile dev ekranda izleyebilirsiniz.

 

Her Renk Gerçek

Telefon her ele uygun olarak tasarlanmıştır. Rahat tutuşu sayesinde elimizin içerisine net bir şekilde sığar. Çözünürlüğü ve renk kalitesi oldukça yüksektir.

 

Tüm Anlarınızı Yakalayın

Üçlü arka kamerası sayesinde her açıdan fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. 115 derecelik 5MP ultra geniş açılı kamerası ile özellikle doğa resimlerinizi en parlak ve canlı hali ile çekebilme şansınız vardır. Bu sayede her anı istediğiniz açıdan yakalayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

 


Her Açıyı Alan Kamera

Telefonun 77 derecelik geniş açı ve 115 derecelik ultra geniş açı ile tasarlanmasından dolayı istediğiniz her yeri gözünüzle gördüğünüz oranda ve doğrultuda çekebilirsiniz. Bu sayede çekilen resimler gerçeği ile birebir olarak saklanır.

 

Hayata Derinden Bakın

2MP derinlik kamerası sayesinde fotoğrafların çekilmesinden önce ve sonra alan derinliği ile ilgili detayları kendiniz düzenleyebilirsiniz. Özellikle güzel fotoğrafların çekilmesi için gereksiz olan bütün öğeleri yok eder.

 

Güçlü Pil Performansı

Gün içerisinde her anınızı ölümsüzleştirmek için en yüksek pil performansına sahiptir. 4.000mAh pil gücü ile gün boyunca yayınlarınızı izleyebilir, oyun oynayabilir ve istediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz. 15W hızlı şarj özelliği ile şarjınız bittiğinde telefonunuzu çabuk bir şekilde şarj eder.