Samsung Galaxy A12 - 64GB - Siyah
Samsung Galaxy A12 - 64GB - Siyah
Samsung Galaxy A12 - 64GB - Siyah
Samsung Galaxy A12 - 64GB - Siyah

Samsung Galaxy A12 - 64GB - Siyah (PZRYN00000281)

Marka : Samsung
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

Sonsuz Ekran ile Sınırsız Eğlence
Samsung Galaxy A12, 6,5 inç büyüklüğündeki Sonsuz -V Ekran özelliğiyle kullanıcılara sıra dışı bir ekran deneyimi sunar. HD+ teknolojisiyle doğal, net ve canlı görüntüler ortaya koyan telefon, yüksek yenileme hızı ile kesintisiz performans vadeder. 720 x 1600 çözünürlük ve 16 M renk derinliğiyle etkileyici görseller üreten model, gerçeğe yakın renklerin keyfini çıkarmanız için tasarlanır.

 

Modern, Şık ve İşlevsel Tasarım
Galaxy A12, modern ve şık tasarımıyla büyük beğeni kazanır. Modelin tasarımında tercih edilen yumuşak hatlar, elde kavranışı kolaylaştırır. Ekranda daha rahat gezinmenizi sağlayan ergonomik tasarım detayları yüksek tepki hızına sahip ekran özellikleriyle desteklenir. Model siyah, beyaz ve mavi renk seçenekleriyle farklı zevklere hitap eder.

 

En Güzel Anılarınız İçin Eşsiz Kamera Deneyimi
Samsung Galaxy A12 128 GB ile cep telefonunda kamera deneyimi üst seviyeye taşınır. Cihazın çoklu arka kamera paneli 48 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açı, 2 MP derinlik algılayıcı ve 2 MP makro lensleriyle olağanüstü görüntüler çekmenizi sağlar. Modelin 8 MP ön kamerası mükemmel selfieler çekmenize aracılık ederken, ultra geniş açılı kamera 123° çekim açısıyla insan gözünün gördüğü görüntülere benzer görüntüler sunar.

 

Uzun Pil Ömrü ile Gün Boyu Rahat Kullanım
A12 128 GB akıllı telefon, 5000 mAh pil kapasitesi ile tüm gün size eşlik eder. Telefon işlevinin yanı sıra yayın yapmanız, oyun oynamanız ve paylaşım yapabilmeniz için gerekli tüm gücü sağlayan model, hızlı şarj özelliğine de sahiptir. Model normal kullanım koşullarında tam dolu hâldeyken 20 saate kadar pil ömrü sunar.

 

Geniş Depolama Kapasitesiyle Daha Fazla Alan
Cihaz sekiz çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM kapasitesiyle verimli ve hızlı bir performans sergiler. 128 GB hafızaya sahip olan akıllı telefonun depolama kapasitesi microSD kartı aracılığıyla 1 TB değerine kadar yükseltilebilir.

 

Odaklanmak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı
Model donanım ve yazılım özellikleriyle içeriklere kolay erişim fırsatı sunar. Samsung A12 telefonda yer alan Gece Modu özelliği gözlerinizi dinlendirmek ve daha fazla yormamanız için karanlık modda kullanımı mümkün kılar.

 

Samsung A12 ile Tüm Verileriniz Güven Altında
Telefonun yazılım ve donanımına entegre edilen Samsung Knox, cihazınızı ilk kullanım anından itibaren korumaya başlar. Modelin çok katmanlı güvenlik özellikleri, verilerinizi kötü niyetli tehditlerden ve yazılımlardan etkili şekilde korur.

 

Olağanüstü Android Deneyimi
Ürün Android işletim sistemine sahiptir. Samsung güvencesiyle üretilen telefon, daima güncel bir kullanım sunar. Samsung Members uygulamasıyla kullanılabilen telefon optimizasyon ve teşhis özellikleriyle performans ayarlarınızı kolaylaştırır, yardıma ihtiyacınız olduğunda sizi destekler.