Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah
Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah
Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah
Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah
Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah

Samsung Galaxy A32 - 128GB - Siyah (PZRYN00000292)

Marka : Samsung
Fiyat : ₺4.799,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Galaxy A32 128 GB Cep Telefonu

Samsung markasına ait cep telefonu modeli Samsung Galaxy A32 beyaz siyah, mavi ve lavanta rengiyle kullanıcıların karşısına çıkar. Özellikle Samsung Galaxy A32 128 GB akıllı telefon siyah rengiyle telefonda klasik görünümden yana olan kişiler için vazgeçilmez olacaktır. Renk seçeneklerinin yanı sıra Galaxy A32 128 GB cep telefonu ekran tasarımı, hafifliği ve ince tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tasarım ve ergonomide üst seviyeyi hedefleyen Galaxy A32 minimal kamera yuvası, arka kapakta yer alan parlak kaplama ve 4 farklı kameraların konumu şıklığı tamamlamaktadır. Dış görünümün yanında Samsung Galaxy A32 teknik özellikleriyle de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Parlak gün ışığında dahi 800nit değerine sahip olan FHD+ Super Amoled ekran ile canlı ve doğal renklerde video, film ve dizi izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Göz koruma kalkanına sahip olan Galaxy A32, ekranın yaydığı mavi ışığı azaltarak telefonda gerçekleştirilen işlemlerin akıcı bir ekranda gerçekleşmesine yardımcı olur. Sonsuz U ekran tipi sayesinde çekilen fotoğraflar, videolar veya telefonda gerçekleştirilen işlemler daha parlak ve net bir şekilde gerçekleşir. Samsung Galaxy A32 dual sim ise teknik özelliklerde kullanım konforunu arttırmaktadır. Bu özellik sayesinde çift sim aynı anda kullanılabildiği gibi ayrı ayrı olarak da kullanılabilmektedir. Samsung Galaxy A32 yorumlar incelendiğinde hem fiyat hem de diğer özellikler ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşılabilir. Samsung Galaxy A32 fiyat bilgisine ise Samsung Galaxy ürün özelliklerinin hemen üzerinden ulaşılabilir.

 

 

Samsung Galaxy A32’nin Donanım Özellikleri


Samsung Galaxy A32 özellikleri arasında 2GHz, 1.8Hz CPU hız, 8 çekirdek CPU tipi, 184 gram ağırlık ve 93 saate kadar müzik dinleme süresi yer almaktadır. Samsung members uygulamasının etkileşimli optimizasyon özellikleri cihazın kalitesini arttırmaktadır. Bunun yanında telefonunuzda yer alan otomatik kontroller, etkileşimli kontroller, temizlenmiş bellek ve ayar optimizasyonu konforunuzu arttırmaktadır. Kesintisiz bir android deneyimini de kullanıcıların karşısına sunan Galaxy A32, kullanımı kolaylaştırmak için optimize edilmiştir.

One UI kullanıcı ara yüzünün akıcı hareketlerini kendisinde toplamaktadır. Bu ara yüz telefon kullanımını daha basit ve konforlu bir hale getirdiği gibi aynı zamanda telefonun kişiye özel olarak özelleştirilebilmesini de sağlamaktadır. Bunların yanı sıra olmazsa olmaz özellikler arasında yerini alan güvenlik unsuru pek çok kişinin telefon tercihinde göz önünde bulundurdukları özellikler arasında yerini alır. Güvenlikte en üst seviyeyi hedefleyen Galaxy A32 ekranda parmak izi tanıyan sensörlü sisteme sahip olduğu için pratik bir şekilde ekran kilidi açılabilmektedir.

Galaxy A2’nin Samsung Pass biyometrik kimlik doğrulama hizmeti ise web sitelerine giriş ve çıkışlarda güvenliği sağlamaya yardımcı olur. Bunun yanında Galaxy A32’ye entegre edilmiş haliyle kullanıcılara ulaşan Samsung Knox ilk açıldığı andan itibaren telefonunuzu zararlı dış etkenlere karşı korur.

 

Samsung Galaxy A32 ile Kaliteli Video Deneyimi

Telefon kullanımında işlemci, tasarım, pil ve batarya gibi pek çok özelliğin yanında kamera çözünürlüğü de oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Galaxy A32’de ön ve arka kameralar olmak üzere toplamda 5 adet kamera bulunmaktadır. 20MP ön kamera, 64GB arka kamera, 8MP ikinci arka kamera, 5MP üçüncü ve dördüncü arka kamera çözünürlüğü ile fotoğraf deneyimini daha profesyonel ve eğlenceli bir hale getirmektedir. Bu kameralar kullanım amaçlarına göre farklı özellikleriyle donatılmıştır. Bu sayede istenilen kamera filtresi kullanılarak çekimler gerçekleştirilebilir.

Samsung Galaxy A32 kullanıcı yorumları da göz önünde bulundurulduğunda yüksek çözünürlüklü kamera ve video çekme özelliği dikkatleri çekmektedir. Samsung Galaxy A32 kamera ultra geniş açıya sahiptir. İnsan gözüne benzer bir görüş açısıyla tasarlanmış olan Galaxy A32 8 MP ultra geniş açılı kamera ile 123 derecelik bir açıyla çekilen tüm fotoğraflara farklı perspektifler kazandırılabilmektedir. 5MP derinlik kamerası ise çekim sırasında veya sonrasında arka planın ayarlanmasını sağlar. Böylece fotoğraflanma işlemi gerçekleştirilirken sadece öne çıkması istenen ayrıntılara odaklanılabilir. Bulanıklaştırma özelliği farklı tarzlarda fotoğraf çekmek isteyen kişiler için de oldukça faydalı bir özellik olabilmektedir. Selfie çekme özelliği ise tek dokunuşta devreye girmektedir. 20 MP ön kameraya sahip olan Galaxy A32 ile gün ışığında daha canlı fotoğraflar çekebilir ve düşük ışıkta dahi güzel kareler yakalayabilirsiniz.

Kamera çözünürlüğünün yanı sıra diğer teknik özellikler Super AMOLED ekran tipi, 8 CPU çekirdek, 1080 x 2400 ekran çözünürlüğü, 184 gram ağırlık, 8.4 MM kalınlık, 158.9MM kalınlık, USB Type-C bağlantı tipi, FHD+ çözünürlük standardı, % 83.79 gövde ekran oranı, 2 GHz CPU frekansı olarak sıralanabilir.


Samsung Galaxy A32 ile Yüksek Pil Ömrü ve Gelişmiş İşletim Sistemi

Samsung Galaxy A32 akıllı telefon pil ömrünün uzunluğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Uzun saatler yeten bir pil ömrü çoğu zaman günlük yaşantıda hayat kurtarıcı olabilmektedir. 5.000mAh’e sahip olan Galaxy A32 kullanıcıların daha uzun süre telefonda çevrimiçi kalmalarını, oyun oynamalarını ve müzik dinleyebilmelerini hedeflemektedir. Bunun yanı sıra üstün teknolojik özellik olarak adlandırılabilecek yapay zekalı adaptif güç yönetiminin olması pilin daha uzun süre kullanılmasında etkili olmaktadır. Yapay zekalı adaptif güç yönetimi kişilerin telefon kullanım alışkanlıklarını saptayarak pilin daha uzun süre dayanması için birtakım ayarları otomatik olarak devreye sokar. Tüm bunların yanı sıra 15W’a kadar süper hızlı şarj özelliğinin varlığı telefonu vakit kaybetmeden tekrar kullanabilmek için oldukça işlevli bir özelliktir.

Samsung Galaxy A32 128 GB cep telefonu pil ömrü kadar işletim sisteminin güçlü olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. 2x 2.0 GHz ARM Cortex-A75 ana işlemcinin yanında 6x 1.8 GHz ARM Cortex-A55 isimli yardımcı işletim sistemi bulunmaktadır. Bunların yanında game booster ise telefonunuzun performansını daha da arttırıcı bir görev üstlenmektedir. Özel ara yüzü ve dikkat dağıtıcı unsurların ortadan kaldırılmasını sağlayan sistemiyle game booster işletim sistemini destekleyerek oyun performansını arttırmaktadır. Game boosterin yanında frame booster ise grafiklerin kusursuz ve canlı bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. İşletim sistemi ve destekleyici unsurlar telefonların hızını arttırmakla birlikte kullanım konforunuzu da geliştirmektedir. Dolayısıyla telefonun hız kesmeden çalışabilmesi için bu tarz ek özellikler önem taşır. Bunların yanı sıra farklı uygulamaların aynı anda kullanılmasını sağlayan 8 çekirdek işlemcili Samsung Galaxy A32 RAM kapasitesi 6 GB’tır. Dolayısıyla tüm bu özelliklerle birlikte telefon kullanımı oldukça konforlu bir hale gelmektedir.

Samsung Galaxy A32 6GB RAM telefonda gerçekleştirilecek olan yükleme, gösterme, uygulama ve veri çalışma alanının yönetilmesi açısından oldukça önemlidir. RAM bilgilerin uzun süreli olmayan depolanma işleminin gerçekleştirilmesi olarak açıklanabilir.