Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı
Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı
Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı
Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı
Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı

Samsung Galaxy Fit2 - Kırmızı (PZRYN00000299)

Marka : Samsung
Fiyat : ₺769,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

 Samsung Galaxy Fit2 SM-R220NZRATUR Akıllı Bileklik (Samsung Türkiye Garantili)

 

Su Geçirmez Tasarım

Su karşı dayanıklı olma özelliği sayesinde saatinizi çıkarmadan denize girme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda denizde kaç metre yüzdüğünüzü, attığınız kulaç sayısını vb. görebilmenizi sağlar. Bu sayede daha geniş ve kaliteli bir kullanım alanı sunar.

 

Mükemmel Ekran Teknolojisi

AMOLED ekran teknolojisi sayesinde Galaxy Fit2 SM-R220NZRATUR Akıllı Bilekliğin her zaman parlak bir şekilde görünür. Bu sayede ekranın parlaklaşmasını beklemenize gerek kalmaz. Aynı zamanda daha pratik bir seçenektir.

 

Uzun Süreli Pil Ömrü

21 güne kadar dayanıklı pil ömrüyle oldukça kaliteli bir seçenektir. Bu sayede sürekli pili doldurmanıza gerek kalmaz. Bu sayede daha zahmetsiz ve verimli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.


Çok Yönlü Kullanım

Adımsayar, uyku takibi, kalp ritmi ölçme ve GPS özellikleri sayesinde Galaxy Fit2 SM-R220NZRATUR Akıllı Bileklik oldukça fazla ihtiyacınızı karşılar. Bu özellikler sayesinde daha sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz.

 

El Yıkama Uyarısı

El yıkama hatırlatması sayesinde kişisel hijyeninize dikkat etmenizi sağlar. Düzenli aralıklarla sizi elinizi yıkamanız konusunda uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Sağlığınıza ve temizliğinize önem verir.

 

Uyku Takibi

Daha kaliteli bir uyku çekmek ve güne daha enerjik başlamak için Galaxy Fit2 SM-R220NZRATUR Akıllı Bilekliğin uyku takibi özelliği sizin için idealdir. Uyku kalitenizi artırmanız için size ipuçları verir.