Samsung Galaxy Fit2 - Siyah
Samsung Galaxy Fit2 - Siyah
Samsung Galaxy Fit2 - Siyah
Samsung Galaxy Fit2 - Siyah
Samsung Galaxy Fit2 - Siyah

Samsung Galaxy Fit2 - Siyah (PZRYN00000300)

Marka : Samsung
Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Galaxy Fit2 SM-R220NZKATUR Akıllı Bileklik (Samsung Türkiye Garantili)

 

Hareket Halindeki Kişiler İçin

Günlük yaşam içerisinde fazla oranda hareket eden kişiler kendileri hakkında bazı bilgilere erişmek isteyebilirler. Adım sayısı ve kalori miktarı başta olmak üzere çeşitli bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Samsung akıllı bileklik hemen herkese hitap eder.

 

Yeterince Geniş Ekran

Pek çok işlemi rahatça halledebileceğiniz bir ekranla birlikte sizlerin karşısına çıkar. Haddinden fazla yer kaplamayan bu ekran sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Gayet minimal bir tasarım anlayışı benimsenerek elde edilmiş bir dış yüzey söz konusudur.

 

Ter Birikmesine Son

Özel olarak tasarlanmış kayışı kullanıcıların hayatını önemli ölçüde kolaylaştırır. Günlük yaşam içerisinde hareket ederken terlemiş olsanız bile bileğinizde herhangi bir şekilde ter birikmeyecektir. Oluklu sistem sayesinde tüm ter kordonun altından akıp gider.

 


Sporculara Uygun Tasarım

Profesyonel ya da hobi olarak spor yapan kişilere hitap eder. Bu kişilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Performansınızı artırmak için sizlere yardımcı olabilir. Antrenmanlarınızla alakalı önemli verileri saklayabilir.

 

Kendinizi Güvende Hissedin

50 metre derinlikte bile sudan olumsuz anlamda etkilenmez. Belli bir basın düzeyinde su hiçbir şekilde iç malzemelere zarar vermez. Bu sayede gönül rahatlığıyla spor yapabilirsiniz.

 

Oldukça Uzun Süreli Kullanım

Bataryasının kullanım süresi 15 ile 21 gün arası değişmektedir. Yoğun kullanımlarda bile gayet yeterli bir pili vardır. Bu sayede günlük rutininizi bozmadan çalışmaktadır.