Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın 23LT - Beyaz
Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın 23LT - Beyaz
Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın 23LT - Beyaz

Samsung MS23F300EEW Mikrodalga Fırın 23LT - Beyaz (PZRYN00000305)

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺1.700,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.399,00(KDV Dahil)

(Samsung Türkiye Garantili)

Samsung MS23F300EEW/TR 23 LT Mikrodalga Fırın

 

Hızlı Buz Çözücü Özellik

Samsung Mikrodalga Fırının hızlı buz çözme özelliği sayesinde yiyeceklerinizi hızlı ve eşit bir şekilde çözdürebilirsiniz. Otomatik buz çözme işlemi, en sık tüketilen 5 besin türü için doğru hesaplamaları yaparak, malzeme hazırlama sürenizi oldukça kısaltır.

 

Samsung Mikrodalga Fırın ile Yiyecekleri Ilık Tutma

Aynı anda çok sayıda yemek hazırlarken yemeklerin soğumaması için Samsung Mikrodalga fırın ızgaralı ısıtıcı özelliğini kullanarak yiyecekleriniz ılık tutar. Bu sayede yemekleriniz ilk piştiğindeki gibi taze ve lezzetli olur.

 

Ceramic Inside Teknolojisi

Ceramic Insıde teknolojisi dayanıklılığı sayesinde kolay temizlenir ve çizilmez. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan ovalamadan temizlenir ve rengi solmaz. Paslanma ve çizilmeye dayanıklı olduğu için de uzun süre kullanılır.

 

Geleneksel Ev Yemeği Lezzeti

Önceden hazırladığınız çok sayıda yöresel tarifi mikrodalga fırın içinde pişirebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan tasarruf eder hem de lezzetli ve zahmetsiz geleneksel ev yemekleri pişirebilirsiniz.

 

Samsung Mikrodalga Fırın ile Koku Giderici Özellik

Koku giderme ayarı sayesinde fırının içindeki yemeklerden arta kalan kokuyu dışarı atabilirsiniz. Bu sayede yeni hazırladığınız yemekte eski yemeklerin kokusu kalmaz. Her yemeğin kokusu anında giderilir ve yemekleriniz hem taze hem de lezzetli olur.

 

ECO Modu ile Enerji Tasarrufu

Mikrodalga Fırınınız bekleme modundayken en düşük enerji tüketimini sağlar. Yemek pişirirken minimum seviyede enerji harcar ve yüksek tutarlı elektrik faturası ödemezsiniz.