Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi
Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi
Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi
Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi
Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi

Silvercrest SC-A25 Dijital Mutfak Terazisi (PZRYN00000311)

İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺120,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺64,99(KDV Dahil)

(2 Yıl Türkiye Garantili)

Konforlu Kullanım Sağlayan LED Ekran
40x15 mm ölçülerindeki geni LED ekranı sayesinde yapılan ölçümleri net bir şekilde görebilir, dilediğiniz ölçü birimini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ekranın hemen altında bulunan açma-kapama butonu ile ayar butonu konforlu bir kullanım sağlar.

 

Mutfak Kullanımına Uygun İdeal Kapasite
Maksimum 5 kg’a kadar olan tüm gıdaları tartabileceğiniz Silver Crest SC-A25 sayesinde, malzemeleri gram olarak verilen en zorlu tarifleri bile kolaylıkla deneyebilir, hassas içerikli yiyecek ve içecekler tam olması gerektiği gibi hazırlayabilirsiniz.

 

Ekstra Düşük Hassasiyet Avantajı
 Silver Crest SC-A25 dijital mutfak tartısı 1 gram ölçüm hassasiyetine sahiptir. Bu sayede hazırlayacağınız tariflere dikkatli eklenmesi gereken malzemeleri doğru olarak ölçebilirsiniz.

 

Kaymayı Önleyen Silikon Destekli Taban Tasarımı
Taban kısmında bulunan silikon noktalar sayesinde konumlandırıldığı yüzeye sıkıca tutunur. Bu sayede ölçüm yaparken devrilme ihtimali ortadan kalkarken güvenli bir kullanım süreci vadeder.

 

AAA Pil ile Çalışma Avantajı
Kumanda pili olarak da bilinen 2 adet AAA pil ile çalışan Silver Crest SC-A25 dijital mutfak terazisi, belirli bir süre temas olmadığında otomatik olarak kapanarak az enerji tüketir. Bu çalışma prensibi ile bütçe dostu bir kullanım sunar.

 

Zahmetsiz Kullanım Sunan Leke Tutmayan Yüzey
Leke tutmayan yüzeyi sayesinde kullanım sırasında kirlense bile zahmetsizce temizlenebilen başarılı cihazı, sadece nemli bir bez ile silmeniz yeterlidir. Düzenli olarak temizlendiğinde hem ilk günkü görünümünü korur hem de hijyenik bir kullanım sağlar.

 

Yer Kaplamayan Kompakt Tasarım
Minimal tasarımı sayesinde küçük ve dar mutfak tezgahlarında bile kolaylıkla konumlandırılabilir, kullanmadığınızda çekmece ve mutfak dolabında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Küçük ve hafif olması sebebiyle taşıma kolaylığı da sunan Silver Crest SC-A25 dijital mutfak terazisini, dilediğiniz yere götürebilirsiniz.


Teknik Özellikler
Kapasite: 5kg / 11b
Hassasiyet: 1 gr
LD Ekran Boyutu: 40x15 mm
Güç: 2 adet AAA Pil
Çalışma Gerilimi: 2,4V - 3,5V
Çalışma Akımı: 5mA
Kapatma Akımı: 2uA
Ürün Boyutu:162x125x33 mm
Dara Fonksiyonu: Var
Düşük Pil Göstergesi: Var
Otomatik Kapanma: Var
Aşırı Yük Göstergesi: Var